ABCDerma s.r.o., kožní lékař
Petruškova 6/2936, Ostrava

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Chodila jsem k panu doktorovi od mého dětství a postupně se z něj stal arogantní a namyšlený pán, možná je odborník, ale podle mě, jsem mladá slečna, má až velmi staromódní názory na dnešní dobu, když jsem si nechala profesionálně laserově odstranit zneménko, řekl mi, že k němu jestli nechci vůbec nemusím chodit, protože dává přednost skalpelu, byl arogantní a povýšený, podle mě by měl změnit své chování, já ale nečekala a změnila doktora

K panu doktorovi jsem v minulosti několik let chodila a absolutně bych ho nikomu nedoporučovala... Na akné jsem jedla antibiotika, které mi vůbec nepomohla a vypadala jsem ještě hůř než předtím. Veškeré výrustky a znaménka řešil tím, že se to MUSÍ VYŘEZAT!!! Děs a hrůza!!! Nechoďte tam.

Od té doby co je tam nová sestřička, nemusím čekat doslova hodiny v řadě. Je velmi sympatická. Pan doktor je sice odborník, ale zase nemůžu říct, že mi někdy nějak výrazně pomohl. Mé akné řešil několik let, vystřídal všechny možné krémy a mastičky, které mi obličej spíš "spálily". Pomohla mi až antikoncepce, kterou mi hrozně rozmlouval. Má sice své nevýhody, ale já už se nemusím stydět a můžu se podívat do zrcadla.

Velice pečlivý pan doktor a skvělá, vstřícná, milá sestřička. Mohu jen doporučit.

Souhlasím. Velice dobrý odborník.

K panu doktorovi chodím již řadu let a neměnila bych za jiného, je velice pečlivý, odborník na svém místě. Velkým plusem je také příjemná a vždy vstřícná sestřička.

Velice pečlivý, odborník na svém místě