Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Trojanova 34, Rakovník
Samostatná ordinace PL - stomatologa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
D
Ověřeny pacient
Umístění: Samostatná ordinace PL - stomatologa

• 2009-11-03 •

Za celou dobu, co k němu chodím, jsem s ním velmi spokojena. Je vždy velmi ochotný, pracuje velmi pečlivě. Jezdím k němu, i když v současné době nebydlím v Rakovníku. Mohu ho jenom doporučit. Chodí k němu i moje děti a vnoučata.

Ověřeny pacient

Pan doktor není jen skvělý zubař, ale je to také skvělý člověk, charismatický, charakterní a pro mne to byl vždy vzor člověka, který si zaslouží přívlastek osobnost. Měl jsem tu čest ho blíže poznat a je pro mne dodnes velikým vzorem.

L
Ověřeny pacient

Jiri je velmi lidsky a ochotny clovek, diky nemu jsem se prestal bat zubaru.Ladislav Pavlicek, Mestecko

L

čekací doba je tu hrozná,pan doktor nedochvilný,a léčení zubů je u něj běh na dlouhou trať. co vám jinde udělají hned, tak tady je na pár měsíců, tohoto zubaře NEDOPORUČUJI

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

M
Ověřeny pacient

Pan doktor je vždy velmi profesionální a jeho přístup je v každém ohledu velmi humánní. Mohu jen doporučit, jsem jeho pacientem již od dětství.

Pan doktor je velice ochotný a má k člověku lidský přístup.Snaží se o to aby pacient netrpěl a jeho zákroky jsou pokud to jde bezbolestné a kvalitní.U lepšího zubaře jsem zatím nebyla.Má i velice příjemnou sestřičku,která se snaží člověka uklidnit i pobavit.Jsou to lidi na svém místě.

Jsem spokojená

Ověřeny pacient

Za celou dobu, co k němu chodím, jsem s ním velmi spokojen. Je vždy velmi ochotný, pracuje velmi pečlivě. Jezdím k němu, i když v současné době nebydlím v Rakovníku. Mohu ho jenom doporučit.

M

skvělý přístup - doporučuji

S

Mohu jen doporučit. Jsem jeho dlouholetý klient, chodím k němu už od mala. Jako dítě jsem chodil k jinému zubnímu doktorovi a s ním se to nedá srovnat. Vždycky mi vyšel vstříc, nikdy nic nezanedbal, řádně vysvětlil a řekl vše "narovinu".

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti