Trojanova 34, Rakovník
Samostatná ordinace PL - stomatologa

Umístění: Samostatná ordinace PL - stomatologa

• 2009-11-03 •

Za celou dobu, co k němu chodím, jsem s ním velmi spokojena. Je vždy velmi ochotný, pracuje velmi pečlivě. Jezdím k němu, i když v současné době nebydlím v Rakovníku. Mohu ho jenom doporučit. Chodí k němu i moje děti a vnoučata.

Pan doktor není jen skvělý zubař, ale je to také skvělý člověk, charismatický, charakterní a pro mne to byl vždy vzor člověka, který si zaslouží přívlastek osobnost. Měl jsem tu čest ho blíže poznat a je pro mne dodnes velikým vzorem.

Jiri je velmi lidsky a ochotny clovek, diky nemu jsem se prestal bat zubaru.Ladislav Pavlicek, Mestecko

čekací doba je tu hrozná,pan doktor nedochvilný,a léčení zubů je u něj běh na dlouhou trať. co vám jinde udělají hned, tak tady je na pár měsíců, tohoto zubaře NEDOPORUČUJI

Pan doktor je vždy velmi profesionální a jeho přístup je v každém ohledu velmi humánní. Mohu jen doporučit, jsem jeho pacientem již od dětství.

Pan doktor je velice ochotný a má k člověku lidský přístup.Snaží se o to aby pacient netrpěl a jeho zákroky jsou pokud to jde bezbolestné a kvalitní.U lepšího zubaře jsem zatím nebyla.Má i velice příjemnou sestřičku,která se snaží člověka uklidnit i pobavit.Jsou to lidi na svém místě.

Jsem spokojená

Za celou dobu, co k němu chodím, jsem s ním velmi spokojen. Je vždy velmi ochotný, pracuje velmi pečlivě. Jezdím k němu, i když v současné době nebydlím v Rakovníku. Mohu ho jenom doporučit.

skvělý přístup - doporučuji

Mohu jen doporučit. Jsem jeho dlouholetý klient, chodím k němu už od mala. Jako dítě jsem chodil k jinému zubnímu doktorovi a s ním se to nedá srovnat. Vždycky mi vyšel vstříc, nikdy nic nezanedbal, řádně vysvětlil a řekl vše "narovinu".