Praktický lékař pro dospělé
Masarykova 444, Telč

... můj názor je ten, že jak Dr. Nosek starší, tak Dr.Nosek mladší, jsou na svém spráném místě!!! Neopomenu napsat, že ani jedna sestra u Dr. nikdy nebyla, protivná, náladová ani nepříjemná! Celá funkčnost ordinace a přístup k pacientům, je dle mě perfektní! Komu se nelíbí, může přece změnit doktora... Já důvod nemám a jsem ráda, že mohu chodit do takové ordinace obvodního lékaře, jak je tato. Vřele doporučuji! Až to tak nebude, klidně to otevřeně napíšu... Jirků Ingrid

Vy konkretní pomlouvačí z Telče,kdy byste věděli,jak tam máte chytrého a pracovitého praktika,tak byste se styděli za ty Vaše lži a hlavně jsem rád ,že jste
jako správni Češi zůstaliv anonymitě.Dr.Havránek

Velice dobrý lékař, který se stará o celou rodinu, v případě potřeby dojede, jde s dobou.

Jeden z nejlepších lékařů, které znám. Je škoda, že někteří lidé, kteří jej chtějí vědomě poškodit (že by závist?) napíší cíleně několik negativních hodnocení a tím sníží jméno tak skvělého doktora a člověka.

K panu Dr.Noskovi docházím a jsem spokojená s ním i jeho setřičkou a jejich prací. Kdo spokojený není, ať si doma udělá odvar z konopí a přejde na jinou bázi lečby, když čtu to "objektivní" hodnocení. Opravdu by mě zajímalo kolik z těchto anonymních pisálků potřebovalo opravdu lékařské ošetření a to se mu nedostalo s náležitou péčí. Uvědomte si, že nese zodpovědnost za každý krok a kdyby byl tak ´nejhorší´ jak uvádíte, už by nebyl v ordinaci kde je :) Takže při příští návštěvě nechte zášť před ordinací a chovejte se u něj tak, jak chcete aby se on choval k Vám.

Tomáš Nosek, syn, který je zde v různých pomluvách zmiňován, byl na škole jeden z nejchytřejších studentů medicíny, ne-li z nejlepších, chtěli ho jako pomocníka na katedrách už během studia.

doktor Nosek je fajn, i syn Tomáš je prima,
Tomáš pomáhal potřebným v různých ústavech,
o kteréžto lidi by nikdo z pomlouvačů nezavadil,
přestože je lékař, nevadilo mu se "snížit" na pomoc blízkým,
a je chytrý. Po kom asi? :)
Oba jsou zapálení pro práci a vykonávají spoustu dobra.
čest jim za to, škoda špíny zde vyvržené.

Asi jsou možné ty různé pohledy, ale ta zášť se mi nezdá moc objektivní - bohužel ti spokojení se málokdy ozývají, zatímco ti nespokojení si rádi hodí alespoň slovem, když kamenem si netroufnou...

To je k popukání kolik špíny tady nakydali závistivci na dr.Noska.Proč se pod ty vaše vejšplechty nepodepíšete?Čeho se tak bojíte?Je 20 let po revoluci a vy jste pořád ti samí práskači,patolízalové,závistivci a vlezdoprdelové,vůbec nic se nezměnilo.Když se někomu daří,tak na něj nakydám špínu ,pomluvy a vono se to chytne,že jo.
K dr.Noskovi jsem se zaregistroval v 98 roku a jsem spokojenej,neměnil bych
Na závěr jedna dobrá rada pro závistivce,je úplně grátis,nic za to nechci-narvěte si kopřivy,posbírejte kravský lejna a bodlák,navařte z toho čaj a tiše záviďte dr.Noskovi a uleví se vám i vašim mindrákům,to zabere

František Vyhlídal Telč

Zajímavé, smutné čtení. Je to typicky česká maloměstská lavina. Někdo si ze zášti kopl, tož já se s chutí anonymně přidám. Typické na té zášti je, že všichni ti chudáčci ukřivdění píšou o penězích - ano, závist je hnacím motorem těch žlučovitých psaní malých českých človíčků. Chodím k dr. Noskovi už skoro dvacet let a vždy jsem byl vděčný za vzornou péči, dokonce mě jednou včasným preventivním vyšetřením zachránil před možnými vážnými následky. Letmo se mě dotkla "léčba" dalších dvou telčských starších praktiků - a to mě dost vylekalo. Ale oni asi jezdí potichu menšími auty bočními ulicemi, jak se na malém městě sluší. Nebydlím přímo v Telči, a proto jsem ušetřen znalosti těch trapných malostí, které tu někteří do svého "objektivního" hodnocení pletou. Co říct na to - že některým vadí, že syn studuje na doktora anebo že otec ministroval?
Jen u nepatrné části těch negativních hodnocení je cítit snaha u nezaujaté hodnocení. Ze zdrcující většiny těchto ční závist malých neschopných neúspěšných lidí. Taky jsem přes pokročilý věk majetkem chudý. Ale abych kvůli tomu nespal závistí?