MUDr. Jiří Nikel

Chirurg Více

Frýdlant nad Ostravicí 1 adresa

chirurgická ambulance Frýdlant nad Ostravicí
Nádražní 131, Frýdlant nad Ostravicí

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Umístění: jiné místo Zlomená noha po páde na lyžiach

Pán doktor je najlepsi doktor akého som kedy stretla. Nielenze odborník ale je aj veľmi ľudsky. 8 ročný syn si zlomil nohu na lyžiach plus sa mu zhoršila fimoza. Pán doktor zoperoval oboje v jednej anestezii. Veľké ďakujem patrí aj personálu na detskom oddelení nemocnice vo Frydku! Stále sme cítili že pre syna robia maximum či ohľadne úrazu alebo ohľadne pobytu v nemocnici. ( Klauni, rozprávka o operacii či čokoládová príchuť narkózy ). ĎAKUJEME!

Umístění: jiné místo tříselná kýla

Pan doktor vystetroval a operoval mojho 3,5 rocneho syna s triselnou kylou. Profesionalne chovanie, zanechal vyborny dojem a vo finale odviedol naprosto fantasticky zakrok. Syn sa zotavoval uzasne rychle, zaroven detske oddelenie vo Frydku Mistku bolo na naprosto uzasnej urovni a skevly pristup personalu k detskym pacientom.

dr. Nikel je jeden z nejlepších chirurgů , je moc příjemný , a krásně operuje , byla jsem u něj na znaménka a na úpravu jizvy od plastického chirurga , udělala mi to bravůrně !!! Jitka

Pan doktor Nikel je výborný chirurg. Operoval mi tříštivou zlomeninu paty a nemůžu si ho vynachválit. Jeho přístup k pacijentům jak v nemocnici ve Frýdku tak v ambulanci ve Frýdlantě nad Ostravicí. Kéž by takových lékařů bylo u nás více. Jedná s každym otevřeně a taky jak si ten dotyčný zaslouží. Fajkus

K panu doktorovi chodíme už 2 roky. Moje dcera si zlomila ruku a šla na operaci po operaci ji začali otékat prsty atd. PO 14 dnech jsme šli na kontrolu k nějakému doktorovi do nemocnice řekl je to dobré. Za dalších 14 dní jseme šli k panu Niklovi a ten jediny ji změřil osu ruky. A šla na operaci sám ji operoval a chodilse na n dívat. Dnes už dcera má ruku dobrou a kdybychom nešli k panu Niklovi asi by ji měla křivou.... Pan Nikl je skvělý lékař.

musím reagovat na negat. hdnocení , měla jsem několikrát tu čest , být ošetřena tímto lékařem , mého syna i operoval , nechce se mi vůbec věřit tomu co bylo vyše psáno , neznám lepšího doktora co se tyče léčbě dětí, dr. Nikel byl k mému synovi i ke mně vždy milý a vstřícný , vše nám v nemocnici zařídil , výborně odoperoval, opravdu nechápu..... já všem doporučuji !!!!!! Jarka

Minulý týden jsme se vrátili z nemocnice, kde jsme ležili s 3letým synem v trakci se zlomenou stehenní kostí. Pan doktor Nikel působil velmi dobře, na děti je úplně suprový. Ono je to těžké, né vždy Vám daný lékař sedne. Já osobně bych se do Frýdku taky moc nehrnula, ale vidíte se synem jsme byli velmi spokojenia překvapeni.

Nemohu souhlasit s názorem KATKY !Má dcera navštívila se svým chlapečkem tohoto lékaře. Její syn má hydro kýlu a tak se chtěla dotázat na způsob operace,zda by byla možná laparoskopie. MUDr.Nikel na tuto její otázku tak neadekvátně reagoval, obořil se na ní a vykřikoval "TOTO JE NA PROKURÁTORA", vůbec nechápala ,co tím míní, cože se ohání prokurátorem !Odpovědi se nedočkala,odbyl jí s tím ,že tomu vůbec nerozumí.Nechápu, proč takovým způsobem jedná,každá maminka se přeci bojí o své dítě a myslím,že nebylo od věci se na všechno dotázat.Není na svém místě lékař ten,který nedovede pacientovi v klidu ,bez emocí vysvětlit,proč způsob operace kterou zvolil je vhodná.Jistě by to má dcera se středoškolským vzděláním pochopila !!
Ráda bych věděla,zda by se takto arogantně choval k nějakému dvoumetrovému udělanému chlapovi....Chmielová

je prostě třída

Nejlepší lékař , co znám , úžásný přístup k lidem a dětem ,nádherně šíje....
všem moc doporučují KATKA