Praktický lékař gynekolog
Budovatelů 6, Přerov

Pan doktor je hodný, milý. Vše důkladně vysvětlí a informuje. Paní sestřička je hotový poklad - pořád usměvavá, vstřícná a milá. Jsou super tým, doporučuji.

Chodím k tomuto lékaři posledních 15 let, předtím jsem trpěla vleklými mykózami, se kterými mi pomohl. Vysoce si cením toho, že když jsem musela podstoupit operaci, prováděl ji on sám a protože jsem mu plně důvěřovala, necítila jsem se tak bezmocná, když byl na sále. Nesmím zapomenout ani na sestru, protože je také skvělá

K tomuto výbornému lékaři chodím 23let,pomohl mi s různými problémy,které jsem měla po prvním těhotenství,je velice vstřícný,ochotný a o sestřičce nemluvě.Prostě super dvojka.Po letech kdy jsem otěhotněla a čekala dvojčátka,byl opět profi přístup až do posledního dne PORODU.
Prostě nedám na něj dopustit. :-)

Nikdy nedá najevo nelibost, zodpoví vždy všechny otázky, poradí. Sestřička je taky super, je vidět dobrá týmová spolupráce. Chodím k němu už přes dvacet let, řešili jsme spolu už mé poslední rizikové těhotenství a vše dopadlo výborně. Eva

vstřícný,úžasný,komunikativní,vše skěle vysvětlí

Jako jediný dr. mi nesliboval zázraky při řešení mých problémů a na rovinu mi řekl, že neví, zda mi pomůže. Jinak je sice strohý, ale vždy poradí a i na průběh těhu si nemůžu stěžovat (a to jsem trpěla kvasinkami a byla u něho skoro každý týden).

Spolehlivý, vstřícný, komunikativní, vždy poradí

je dost chladný,ale má úžasnou sestřičku

K panu doktorovi jsem se vrátila po několika letech a moc mi pomohl při mých problémech. Je lidský, vysvětlí a doporučí léčbu. Je jen na pacientce, zda jeho dporučení přijme nebo ne. Je to úžasnej chlap, neměnila bych a všem ženám velice doporučuji. Sestřička je skvělá žena.

Pan doktor je prostě fajn. Jeho přístup je lidský a citlivý, mnohkrát jsem s ním problémy konzultovala - bez jakýchkoli rozpaků (narozdíl od ne moc fajn zkušenosti s mým předchozím ž. lékařem). A sestřička je sluníčko :-) Ať jim to šlape!