Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Budovatelů 6, Přerov
Praktický lékař gynekolog

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
E
Ověřeny pacient

Pan doktor je hodný, milý. Vše důkladně vysvětlí a informuje. Paní sestřička je hotový poklad - pořád usměvavá, vstřícná a milá. Jsou super tým, doporučuji.

I
Ověřeny pacient

Chodím k tomuto lékaři posledních 15 let, předtím jsem trpěla vleklými mykózami, se kterými mi pomohl. Vysoce si cením toho, že když jsem musela podstoupit operaci, prováděl ji on sám a protože jsem mu plně důvěřovala, necítila jsem se tak bezmocná, když byl na sále. Nesmím zapomenout ani na sestru, protože je také skvělá

J
Ověřeny pacient

K tomuto výbornému lékaři chodím 23let,pomohl mi s různými problémy,které jsem měla po prvním těhotenství,je velice vstřícný,ochotný a o sestřičce nemluvě.Prostě super dvojka.Po letech kdy jsem otěhotněla a čekala dvojčátka,byl opět profi přístup až do posledního dne PORODU.
Prostě nedám na něj dopustit. :-)

Nikdy nedá najevo nelibost, zodpoví vždy všechny otázky, poradí. Sestřička je taky super, je vidět dobrá týmová spolupráce. Chodím k němu už přes dvacet let, řešili jsme spolu už mé poslední rizikové těhotenství a vše dopadlo výborně. Eva

vstřícný,úžasný,komunikativní,vše skěle vysvětlí

Jako jediný dr. mi nesliboval zázraky při řešení mých problémů a na rovinu mi řekl, že neví, zda mi pomůže. Jinak je sice strohý, ale vždy poradí a i na průběh těhu si nemůžu stěžovat (a to jsem trpěla kvasinkami a byla u něho skoro každý týden).

M
Ověřeny pacient

Spolehlivý, vstřícný, komunikativní, vždy poradí

je dost chladný,ale má úžasnou sestřičku

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

M

K panu doktorovi jsem se vrátila po několika letech a moc mi pomohl při mých problémech. Je lidský, vysvětlí a doporučí léčbu. Je jen na pacientce, zda jeho dporučení přijme nebo ne. Je to úžasnej chlap, neměnila bych a všem ženám velice doporučuji. Sestřička je skvělá žena.
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```

L

Pan doktor je prostě fajn. Jeho přístup je lidský a citlivý, mnohkrát jsem s ním problémy konzultovala - bez jakýchkoli rozpaků (narozdíl od ne moc fajn zkušenosti s mým předchozím ž. lékařem). A sestřička je sluníčko :-) Ať jim to šlape!

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti