Sam. ordinace PL - stomatologa
Pražská 1144, Úvaly

Umístění: Sam. ordinace PL - stomatologa Jiný

Jsem velmi spokojená s panem doktorem i velmi milou sestřičkou. Jejich přístup je velmi profesionální.

Nedoporučuji. S panem zubařem jsem nebyl spokojený. Jak tu někdo napsal, že pan doktor zná pouze dvě diagnózy a to: "zub má kaz" a "zub umírá", tak toto musím bohužel potvrdit. Rentgen není k dispozici v zubní ordinaci, ale na stejném patře, ovšem téměř výhradně se nepoužívá.

K panu Marešovi chodím od základní školy, více než 20 let. Dnes už pečuje i o zuby mých 3 dětí. Jsem maximálně spokojená. Milý, usměvavý, příjemný, vždy vše vysvětlí. Na děti trpělivý, umí to s nimi. Děti si od něj naprosto bez problémů nechají prohlédnout zuby. Strach ze zubaře u nás vůbec neexistuje. I sestřička v ordinaci je moc milá a fajn. Takové zdravotníky si představuji ve všech oborech.
Lucie Hájková

S jeho péčí o můj chrup jsem moc spokojená již řadu let.

dobrý a zkušený odborník navíc příjemný

Pan doktor rozptýlil mé obavy ze zubařů.Je milí a příjemný .Umí poradit a usmát se na pacienta.Jeho přístup k dětem je velmi pěkný,jemný.vše vysvětlí ( CO A JAK BUDE DĚLAT ),moje dcerka chodí na prohlídky s úsměvem.

Vystřídal jsem mnoho zubařů a tento je jediný, který se snaží, aby to nebolelo, vždy vám vše vysvětlí, nechá vám vybrat, dokáže se usmát, rozptýlit obavy a odvést velmi solidní práci. Je to nejlepší zubař, kterého jsem kdy měl.

PROSTĚ NEJLEPŠÍ

Pan doktor je velice sympatický člověk a skvělý zubař.

Mudr Mareš je vždy velmi příjemný, ochotný a vše výborně vysvštlí. Odnaučil mě strachu z návštěvy stomatologie.Precizní práce,výborné klima!!!