MUDr. Jiří Linha

MUDr. Jiří Linha
Hirzova 2, České Budějovice

Léčené nemoci

Umístění: MUDr. Jiří Linha Jiný

Vždycky velmi příjemné jednání, ochota, porozumění, před 20 lety mi zachránil syna, když mě poslal do nemocnice a doporučil vyvolat porod, všichni se tomu divili, ale nakonec to bylo dobře, protože syn by se udusil, i se svým dalším dítětem jsem byla po celou dobu velmi spokojená. Sestřička i pan doktor měli vždy velmi hezké a vstřícné jednání.

Umístění: MUDr. Jiří Linha Těhotenství

K panu doktorovi jsem chodila na pravidelné těhotenské prohlídky. S blížícím se porodem jsem jako prvorodička byla ve stresu. Protože mám fobii z lékařů celkově, tak ani tlak mi nezměří reálný. Vždy jsem ho tedy měla zvýšený. Ke konci těhotenství jsem ho měla 150/100, ale podotýkám, že vidím tlakoměr a vyletí mi tlak. Pan doktor ale očividně nechtěl nic slyšet...a určil, že mám preklampsii (žádná bílkovina v moči nic..)....tak mi bez mého souhlasu udělal na křesle Hamiltonův chvat - absolutně jsem s tím nesouhlasila v 38tt......ale než jsem stačila něco říct -Pan doktor si dělal svou.....díky Bohu to na moji dcerku nemělo vliv a rodila jsem pak přirozeně až v 42tt......Pokud se ale dočtete "Neměl by ovšem být proveden bez informovaného souhlasu těhotné ženy"... Velice nepříjemné, hnusné, nepotřebné a ponižující....Pane doktore, díky už ne.

Umístění: MUDr. Jiří Linha Potřeba řešit návaly plus doporučení od uroložky, jsem dlouholetá (28 let) pacientka MUDr. Linhy

Odborně jsem pana doktora vždy považovala za nejlepšího, kterého jsem mohla najít, ALE je to velmi arogantní člověk, který má velký problém nevidět v jakémkoli dotazu útok na svůj úsudek, předepsanou léčbu nebo diagnózu. Neochota cokoliv vysvětlit, velká podrážděnost, slovní útočnost, téměř i fyzický pocit zastrašení (zvýšený hlas, nadřazené chování). Se zvyšujícím se věkem čím dál horší, nakonec jsem od tohoto lékaře odešla.

Umístění: MUDr. Jiří Linha

Jednoznačně nedoporučuji. Přestože jsem chodila na pravidelné prohlídky, byla mi diagnostikována rakovina děložního čípku. Lékaři v nemocnici nechápali, jak se rakovina mohla tolik rozšířit, když jsem chodila na pravidelné prohlídky... Nebyla již dostačující "pouhá konizace" a musela jsem podstoupit nejednu operaci. Vzhledem k tomu, že mi není ani 30 let a již jsem se musela potýkat s natolik vážným onemocněním, o kterém se všude dočtete, že se mu dá předejít pravidelnými kontrolami, ztratila jsem veškerou důvěru v pana doktora. Naštěstí vše dopadlo dobře zásluhou lékařů v Nemocnici ČB, gynekologa jsem ihned změnila.

Pan doktor úžasný a sestra taky nikdy jsem neměla problém.Mam už devítileté dítě a vše jsem se dozvěděla včas hlavne vybavena ordinace ze nikam člověk nemusí proto ta stokoruna!A mimochodem když se paní Kristýna přihlásí do soukromé ordinace musí počítat s poplatkama!

K panu doktorovi už chodím hodně let. (Skoro dvacet ) Naštěstí jsem chodila jen na roční prohlídky + antikoncepce. Vždy se pan doktor i sestra chovali vstřícně. Nedávno jsem měla hodně velikou bolístku a pan doktor mi pomohl i když to byl problém nemocnice a moc mu za to děkuji. Pomohl mi nejenom fyzicky, ale pomohl mi hodně psychicky. Pane doktore děkuji moc.

K panu doktorovi chodím už 12 let a naprostá spokojenost. Nyní bydlím v Plzni a za panem doktorem raději dojíždím, než abych ho vyměnila. Měla jsem opravdu velké problémy, pan doktor mě vždy ze všeho zachránil. Je laskavý, citlivý, v žádném případě nevyšetřuje nijak bolestivě, vše důkladně vysvětlí, projde pečlivě všechny možnosti. Vše čisté a nikdy jsem se nemusela stydět na cokoliv zeptat. A co se sestřičky týče, taky nemůže být řeč o hrubosti a aroganci. Za mě mohu jen a jen doporučit, nejlepší doktor pro mě vůbec.

K panu doktorovi jsem přešla kvůli dojezdu a byl to největší omyl, nechá si platit 100 Kč za každou návštěvu, 50 Kč za fotku z ultrazvuku, je necitlivý při vnitřním vyšetření. Sestra je hrubá a arogantní, těhotenskou poradnu v podstatě odbývá, vážit se mám nejlépe doma, a tlak změří za dvě vteřiny. Lehátko s hygienickým potahem od krvavých skvrn a ochlupení. Ultrazvuk s půlhodinovou přednáškou, ale když se na něco zeptáte, cítíte se až trapně... Pan Dr. Linha nikdy více.