Jiří Ladman, praktický lékař Horažďovice

MUDr. Jiří Ladman

Praktický lékař Více

Prácheňská 130, Horažďovice
Ordinace praktického lékaře

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Názory

Pán Dr. Ladman je specialista mne zachránil nohu Děkuji J, Ouřvald Doporučuji tohoto lékaře opravdu dobrý ,Jednání na ůrovni

Doktor je také jen člověk....jestliže se pořád neusmívá-má patrně jako každý z nás svůj důvod.Pan doktor Ladman je zkušený,ochotný a vstřícný .Nakonec-každý komu nevyhovuje má právo lékaře změnit.Já jsem spokojená-a díly častému stěhování jsem zažila opravdu mnoho lékařů-takže posuzuju ze skušeností..A co se týká ::touhy pana doktora si říznout::Je to chirurg...To je stejné jakobyste se divili-že na ORL vám chtějí koukat do ucha,nebo na kožním na vyrážku...
I.Kubátová Horaždovice

Pan Ladman je moc příjemný, hodný a vstřícný doktor. Mohu jen doporučit.

U mého tatínka nepoznal rakovinu jater, bohužel již není mezi námi, stěžoval si na bolesti břicha na průjmy, neposlal ho na žádné vyšetření, až když přišel že má krev ve stolici, už bylo bohužel pozdě. V nemocnici zjistili že rakovinu musel mít minimálně už 10 let.
A preventivní prohlídky se řeší většinou přes sestru změřením tlaku.
Jo tak do někoho říznout, nějaké znaménko odstranit, to má pan doktor tuze rád.

jsem velmi spokojený s přístupem i péči p. doktora
j. Kotora

jsem spokojena

Pan doktor mi nepoznal závažné onemocnění. Odeslal mě domů s doporučením pít minerálky proti dehydrataci. Dehydratace to opravdu nebyla. Naštěstí už u tohoto doktora nejsem.

Nemohu si na pristup pana doktora ztezovat, vzdy je vstricny a pomuze.

kdyz se objednam na urcitou hodinu.vemou me na cas a jeste driv.doktor obcas vzteklej,ale ja sem spokojen.rozumim si s nim.celkem doporucuju

Je moc hodný a příjemný. Výborné odborné znalosti.