Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

Šternberk
Jívavská 20, Šternberk

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

15 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Ověřený profil

Jít na vyšetření na gynekologii k doktorovi a ne k doktorce bylo pro mě ještě nedávno naprosto nemyslitelné. Pak jsem byla okolnostmi donucena navštívit pana doktora Labounka. Nakonec jsem zjistila, že vyšetření u něj je pro mne mnohem příjemnější než u doktorek. Provedl mě celým těhotenstvím. Chová se naprosto přirozeně, vždy mi zvedl náladu, všechno pečlivě vysvětlil, vždy zahnal veškeré mé obavy. Jsem mu velmi vděčná za jeho péči. Je to naprostý profesionál, který působí velmi lidsky.

I
Ověřený profil

Pan doktor Labounek mně provedl gynekologickou operaci. Mohu všem jen doporučit, je velmi profesionální, milý, vstřícný, usměvavý, vše velmi dobře a srozumitelně vysvětlí, snaží se postupovat velmi šetrně, vymyslet to nejvhodnější řešení a je to opravdu odborník na svém místě. Všem, kdo se rozhoduje, kde podstoupit určitý gynekologický zákrok, vřele doporučuji šternberskou nemocnici. Pan primář, všichni lékaři, sestry a zdravotní personál jsou velmi vstřícní, milí, pohotoví a co je velmi důležité, podávají veškeré informace, které vystrašený pacient potřebuje znát. Všem touto cestou moc děkuji!

M
Ověřený profil

Nejlepší lékař se kterým jsem se setkala.. neuvěřitelně přátelský, milý a pozitivní přístup!
Pan doktor je opravdu špička a je velká škoda, že málokdo je takový jako on...
Jinak celkově gynekologické odd.ve Šternberku hodnotím jako naprosto luxusní a jsem ráda, že i když jsem měla možnost jít do nemocnice ve městě, kde bydlím, šla jsem do Šternberka!


L
Ověřený profil

Na celou Šternberskou porodnici a zvláště na tohoto pana doktora budu mít jen ty nejlepší vzpomínky. Je velmi lidský a vždy usměvavý, má velmi citlivý přístup, je pečlivý a vše rád a ochotně vysvětlí. Pan doktor byl během mého porodu a i na ambulanci stále pozitivně naladěný takže mi dobíjel baterky, když už jsem měla tedenci upadat na mysli. :-) Moc panu doktorovi děkuji!!! Velmi jej doporučuji a doufám, že se s ním potkám i u mého dalšího porodu.


L
Ověřený profil

skvělý, pečlivý, milý, starostlivý a empatický doktor. Kéž by takoví byli všichni. Můžu jenom doporučit!


Děkuji panu doktorovi za perfektní přístup velmi citlivé vyšetření.
Je vidět, že je pečlivý, nic nezanedbá, všechno pěkně vysvětlí. Dřív jsem tvrdila, že horší než zubař je už jen gynekolog. Teď to však vidím trochu jinak - oproti zubaři je návštěva u gynekologa procházka růžovou zahradou :-)!
Takže můžu jen pochválit a vřele doporučit.


Pan doktor už jen svým pohledem předává dobrou náladu, umí odlehčit situaci a šíří pozitivní energii kolem sebe. Vyšetření od něho jsou velmi citlivě a pečlivě provedená. Umí si "udělat čas" na pacientku - vždy mě srozumitelně seznámil s cílem a posléze i výsledky vyšetření.
Při obou porodech v porodnici ve Šternberku jsem se na něho mohla s čímkoliv s důvěrou obrátit, stejně i na ostatní lékaře zde.
J. Weinlichová


Ověřený profil

Profesionální a zároveň velmi lidský přístup. V nejhorším okamžiku porodu samotná přítomnost pana doktora a pár povzbuzujících slov mi hodně pomohlo. Kež by takových doktorů bylo více!


Nejlepší gynekolog ve Šternberku: profesionální a zároveň srdečný a lidský přístup. Doufám, že bude u mého dalšího porodu.


M

I já mám dobré zkušenosti s panem doktorem Labounkem, je to sympaťák.
V poradně, při porodu mého syna letos v květnu i na šestinedělí byl velice příjemný, empatický a pečlivý. Také díky němu vzpomínám na porodnici ráda.


Došlo k chybě, zkuste to znovu