Purkyňovo náměstí 133/2, Třebíč
Nemocnice Třebíč

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Umístění: Nemocnice Třebíč zlomenina kotníku

Perfektní lidský i profesionální přístup, špička ve svém oboru, jsem šťastná, že jsem se dostala zrovna k němu!

Vyborny lekar a diagnostik. Vyuzila jsem jeho sluzbu v soukrome ordinaci pro
Oddělení celostní a informační medicíny a byla jsem ohromena stanoveho diagnozou a nasledne efektivni lecbou.

Pan doktor Kucharský je velký odborník ve své profesi. Zhruba před rokem a půl prováděl operaci nohy mého syna po nehodě na motocyklu. Tuto operaci zvládl přímo na jedničku, jeho přístup k pacientům je zdvořilý, vlídný, ochotný vše vysvětlit. Nemohu jinak, než jen chválit a chválit.

Je to po všech stránkách kvalitní odborník s výborným a citlivým přístupem k pacientům.

Ráda sem k panu doktorovi chodila. Je to odborník na svém místě a je velice ochotný,vnímavý a zdvořilý ke svým pacientům.Operoval mi šroubovanou nohu a díky němu chodim bez jakychkoliv obtizi. Myslím,že třebíčská traumatologie by se mohla jít bez pana doktora zahrabat.

vnímavý, hodný člověk, který vždy pomůže. Nejlepší doktor

MUDr. Kucharský mi velmi pomohl při zlomenině ruky, resp. levého zápěstí. Ruku mi perfektně zoperoval, druhý den jsem šla z nemocnice což je naprosto neuvěřitelné,a pátý den jsem řídila auto. Tato nehoda si mi stala 22.4.2009 a 7.5.2009 jsem mohla odejet na dovolenou na Šumavu. Byla to dovolená s batohem, vyloženě turistická, ruka byla v pohodě, naprosto funkční, žádná sádra, samozřejmě jsem ji šetřila. Vůbec jsem nevěřila tomu, že něco takového může existovat. Moc panu doktorovi děkuji za odborně , precizně odvedenou práci a hlavně také za velice lidský přístup.
Samková Věra, Třebíč

Pan doktor mi operoval prst a tím ho zachránil, moc mu za to děkuji.

Pan doktor mi operoval vazy a já mu děkuji

Šikovný lékař s velmi empatickým přístupem k pacientům, je trpělivý, důsledný a nikdy nezapomíná na slušné vychování.