Adresa

Sanogyn s.r.o.
M. R. Štefánika 3/967, Šumperk

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 2 Více


Ošetření čípku- Fotonyx • Od 50 Kč

Sono prsů • 50 Kč


Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Služby a ceník služeb

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Ostatní služby


M. R. Štefánika 3/967, Šumperk

Od 50 Kč

Sanogyn s.r.o.M. R. Štefánika 3/967, Šumperk

50 Kč

Sanogyn s.r.o.

Zkušenosti

O mně

www.katalog-doktorů.czSpecializace

  • gynekologie a porodnictví

13 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
R
Umístění: Sanogyn s.r.o. Jiný

Setkala jsem se s nezájmem ohledně řešení mých zdravotních problémů u jiných doktorů. Jediný pan doktor měl zájem a ochotu něco řešit. Je vidět, že mu pacienti nejsou lhostejní. Velice doporučuji.

B
Ověřený profil

Pan doktor byl můj první gynekolog, z počátku jsem byla spokojená, ale později jsem zažila velmi nepříjemnou prohlídku, která dle mého nebyla ani potřebná - neměla jsem žádné potíže a v panenství se takové prohlídky snad ani nedělají! Mám z gynekologie trauma asi ještě teď, nedoporučuji.

K
Ověřený profil

šla jsem požádat o pilulku po a tento pan doktor mne jako jediný při této záležitosti prohlížel naprosto nepřipraveou a pak mi ještě vyčítavě řekl,že je ve mě kus kondomu..naprosto neetický.absenci kabinky pominu,dotazy jeho sestry CO VÁŠ TRÁPÍ?přímo v sesterně mi taky nepřijdou normální.sem tedy nechodit.


Myslím, že pan dokotor je výborný a svědomitý lékař. Oviňovat jej z toho že pije je sprostá pomluva.


Je to velice příjemný, milý člověk, ale 4 roky mi nedokázal vyléčit zánět, který za tu dobu přešel do chronického stádia. Vím, že je to problematické, ale slova "to se prostě bude pořád vracet" mi nestačila. Přešla jsem k jinému lékaři a divila jsem se jaké široké spektrum léků je na tyto problémy, za 4 roky u pana doktora Krpce jsem totiž dostávala pořád jednu a tu samou mastičku, která u mě nezabírala. Mám pocit, že Fungicidinem léčil všechny pacientky s různými problémy. Moje maminka si pana doktora ale chválí už několik let. S jeho péčí je maximálně spokojena. Tak nevím...já bych už k němu ale nešla.


M

K panu doktorovi jsem chodila už od puberty a to ještě jako panna. Při vyšetření byl vždy velmi jemný a citlivý, dovedl si se mnou popovídat a vůbec byl velmi lidský a příjemný. Velice pozitvně jej hodnotím nejen jako profesionála, ale i jako člověka. Já už k němu bohužel nechodím (přestěhovala jsem se), ale moje maminka k němu chodí stále a je s jeho péčí stále velmi spokojená. Jedinou malou nevýhodou je poměrně dlouhá čekací doba v čekárně.


me mamce zachránil doslova život.ted k němu krátkou dobu chodím já a zatím je vše jak má být....sem spokojená...


M

Dobry den,
pana doktora bych nedoporucila. Zanedbal u me peci a nakonec jsem skoncila na operaci...


Š

Supr doktor, vždy poradí a pomůže. Nemůžu si na něj ztěžovat. Doporučuji. :-)


L

JE ŠPIČKA, MĚLA JSEM PROBLÉMY A VŽDY JE VYŘEŠIL, DOKONCE MĚ POSLAL I NA RŮZNÁ JINÁ VYŠETŘENÍ, ABY NIC NEZANEDBAL...O OPILSTVÍ NIC NEVÍM A ANI TOMU NEVĚŘÍM


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

61 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den byla jsem dneska u gynekologa protože jsem si nasla na děložnim čípku boulicku v levo a on mi rekl ze to je delozni čípek a nikdy jsem tu boulicku tam neměla šla by poznat rakovina i na ultrazvuku? Jsem v 12tt těhotenství a mám strach ze to je rakovina nebo by už byli nejasnosti v krvi ? Můžou být aji ty hůlky s vody když jste v bazénu?

vyšetření čípku se provádí zejména kolpskopem a cytologií, to co jste nahmatala je asi čípek, další otázce nerozumím

MUDr. Jiří Krpec

Stavební práce a těhotenství: Manželka pracuje v knihovně, kde probíhá rekonstrukce WC. Mohou látky používané při stavebních pracech ohrozit plod? Např. řezání sádrokartonu, lepení obkladů. Je tam také zvýšená prašnost. Děkuji.

prašnost a zejména výpary z lepidel nejsou vhodné prosředí pro těhotnou

MUDr. Jiří Krpec

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.