Myslím, že pan dokotor je výborný a svědomitý lékař. Oviňovat jej z toho že pije je sprostá pomluva.

Sanogyn s.r.o. (mapa)

Sono prsů • 50 Kč

Ošetření čípku- Fotonyx • od 50 kč

www.katalog-doktorů.cz

• patologie těhotenství
  • neplodnost
  • záněty

Pan doktor byl můj první gynekolog, z počátku jsem byla spokojená, ale později jsem zažila velmi nepříjemnou prohlídku, která dle mého nebyla ani potřebná - neměla jsem žádné potíže a v panenství se takové prohlídky snad ani nedělají! Mám z gynekologie trauma asi ještě teď, nedoporučuji.

šla jsem požádat o pilulku po a tento pan doktor mne jako jediný při této záležitosti prohlížel naprosto nepřipraveou a pak mi ještě vyčítavě řekl,že je ve mě kus kondomu..naprosto neetický.absenci kabinky pominu,dotazy jeho sestry CO VÁŠ TRÁPÍ?přímo v sesterně mi taky nepřijdou normální.sem tedy nechodit.

Názor přidán dne 25.02.12 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

Názor přidán dne 15.06.11 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

Je to velice příjemný, milý člověk, ale 4 roky mi nedokázal vyléčit zánět, který za tu dobu přešel do chronického stádia. Vím, že je to problematické, ale slova "to se prostě bude pořád vracet" mi nestačila. Přešla jsem k jinému lékaři a divila jsem se jaké široké spektrum léků je na tyto problémy, za 4 roky u pana doktora Krpce jsem totiž dostávala pořád jednu a tu samou mastičku, která u mě nezabírala. Mám pocit, že Fungicidinem léčil všechny pacientky s různými problémy. Moje maminka si pana doktora ale chválí už několik let. S jeho péčí je maximálně spokojena. Tak nevím...já bych už k němu ale nešla.

Názor přidán dne 20.10.09 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

K panu doktorovi jsem chodila už od puberty a to ještě jako panna. Při vyšetření byl vždy velmi jemný a citlivý, dovedl si se mnou popovídat a vůbec byl velmi lidský a příjemný. Velice pozitvně jej hodnotím nejen jako profesionála, ale i jako člověka. Já už k němu bohužel nechodím (přestěhovala jsem se), ale moje maminka k němu chodí stále a je s jeho péčí stále velmi spokojená. Jedinou malou nevýhodou je poměrně dlouhá čekací doba v čekárně.

me mamce zachránil doslova život.ted k němu krátkou dobu chodím já a zatím je vše jak má být....sem spokojená...

Š

Názor přidán dne 22.03.09 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

Sono prsů

50 Kč

50 Kč

Sanogyn s.r.o.

Ošetření čípku- Fotonyx

od 50 kč

od 50 kč

Sanogyn s.r.o.

Názor přidán dne 25.02.12 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

Názor přidán dne 15.06.11 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

Názor přidán dne 20.10.09 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

Š

Názor přidán dne 22.03.09 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

15 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý chtěla bych miminko ale nějak to nejde mam uz velkou holku 17 letou a nechci abi byla sama. před 17 lety sem byla těhotná ale dala sem to pric nevím jestli to s tym souvisí pokoušíme se přítelem uz rok ale nic .děkuji.

po roce snahy o graviditu běžte na gynekologické vyš.- k ověření , zda dochází k ovulaci, a je li normálná nález

MUDr. Jiří Krpec

• Dobrý den, předem se omlouvám za dlouhý dotaz. Již dlouhou dobu mám výtok (ale byl to takový ten normální, který mají ženy normálně jako “zvlhčování”), nedávno (asi 2 týdny zpátky) se k němu ale přidalo i svědění stydkých pysků. Plánuji s tím jít ke gynekologovi. Teď mám ale obavy, že mám ještě něco jiného než nějakou třeba kvasinkovou infekci, protože jsem před dvěma dny měla nechráněný orální sex (já jemu). Toho muže znám a spal prý zatím jen s jednou holkou a říká, že jsem od něj nic chytit nemohla. Každopádně i přes to mi to vrtá hlavou, protože jsem měla hned den po tom orálním sexu trochu nateklé uzliny pod bradou a u čelisti (nebolí mě v krku - bolí jenom při nahmatání) a přijde mi, že můj výtok začal trochu jinak zapáchat (není to vyloženě nějaký nepříjemný zápach - spíš takový jiný, na který nejsem zvyklá, ale možná že to není něco špatného). Může to být samozřejmě “náhoda” a možná to je začátek angíny, ale i tak mám strach. Jsem ještě panna a tohle bylo poprvé, co jsem něco takového dělala. Myslíte si, že to můžou být znaky nějaké pohlavně přenosné choroby nebo že se bojím zbytečně? Popřípadě po jaké době a k jakému doktorovi bych měla jít na vyšetření (gynekolog/dermatovenerolog)?

doporučuji gynekol. vyš. včetně odběru kultivace, podle nálezu ev. přeléčení, k Vašemu praktickému lékaři zajděte po výsledcích gynekol. vyš.

MUDr. Jiří Krpec

www.katalog-doktorů.cz