Sanogyn s.r.o. (mapa)

Sanogyn s.r.o.

Sono prsů

50 Kč

Sanogyn s.r.o.

Pan doktor byl můj první gynekolog, z počátku jsem byla spokojená, ale později jsem zažila velmi nepříjemnou prohlídku, která dle mého nebyla ani potřebná - neměla jsem žádné potíže a v panenství se takové prohlídky snad ani nedělají! Mám z gynekologie trauma asi ještě teď, nedoporučuji.

šla jsem požádat o pilulku po a tento pan doktor mne jako jediný při této záležitosti prohlížel naprosto nepřipraveou a pak mi ještě vyčítavě řekl,že je ve mě kus kondomu..naprosto neetický.absenci kabinky pominu,dotazy jeho sestry CO VÁŠ TRÁPÍ?přímo v sesterně mi taky nepřijdou normální.sem tedy nechodit.

Názor přidán dne 25.02.12 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

Názor přidán dne 15.06.11 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

Myslím, že pan dokotor je výborný a svědomitý lékař. Oviňovat jej z toho že pije je sprostá pomluva.

Je to velice příjemný, milý člověk, ale 4 roky mi nedokázal vyléčit zánět, který za tu dobu přešel do chronického stádia. Vím, že je to problematické, ale slova "to se prostě bude pořád vracet" mi nestačila. Přešla jsem k jinému lékaři a divila jsem se jaké široké spektrum léků je na tyto problémy, za 4 roky u pana doktora Krpce jsem totiž dostávala pořád jednu a tu samou mastičku, která u mě nezabírala. Mám pocit, že Fungicidinem léčil všechny pacientky s různými problémy. Moje maminka si pana doktora ale chválí už několik let. S jeho péčí je maximálně spokojena. Tak nevím...já bych už k němu ale nešla.

Názor přidán dne 20.10.09 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

K panu doktorovi jsem chodila už od puberty a to ještě jako panna. Při vyšetření byl vždy velmi jemný a citlivý, dovedl si se mnou popovídat a vůbec byl velmi lidský a příjemný. Velice pozitvně jej hodnotím nejen jako profesionála, ale i jako člověka. Já už k němu bohužel nechodím (přestěhovala jsem se), ale moje maminka k němu chodí stále a je s jeho péčí stále velmi spokojená. Jedinou malou nevýhodou je poměrně dlouhá čekací doba v čekárně.

me mamce zachránil doslova život.ted k němu krátkou dobu chodím já a zatím je vše jak má být....sem spokojená...

Š

Názor přidán dne 22.03.09 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

61 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den byla jsem dneska u gynekologa protože jsem si nasla na děložnim čípku boulicku v levo a on mi rekl ze to je delozni čípek a nikdy jsem tu boulicku tam neměla šla by poznat rakovina i na ultrazvuku? Jsem v 12tt těhotenství a mám strach ze to je rakovina nebo by už byli nejasnosti v krvi ? Můžou být aji ty hůlky s vody když jste v bazénu?

vyšetření čípku se provádí zejména kolpskopem a cytologií, to co jste nahmatala je asi čípek, další otázce nerozumím

MUDr. Jiří Krpec

• Stavební práce a těhotenství: Manželka pracuje v knihovně, kde probíhá rekonstrukce WC. Mohou látky používané při stavebních pracech ohrozit plod? Např. řezání sádrokartonu, lepení obkladů. Je tam také zvýšená prašnost. Děkuji.

prašnost a zejména výpary z lepidel nejsou vhodné prosředí pro těhotnou

MUDr. Jiří Krpec

www.katalog-doktorů.cz