Sanogyn s.r.o. (mapa)

www.katalog-doktorů.cz

• patologie těhotenství
  • neplodnost
  • záněty

Pan doktor byl můj první gynekolog, z počátku jsem byla spokojená, ale později jsem zažila velmi nepříjemnou prohlídku, která dle mého nebyla ani potřebná - neměla jsem žádné potíže a v panenství se takové prohlídky snad ani nedělají! Mám z gynekologie trauma asi ještě teď, nedoporučuji.

šla jsem požádat o pilulku po a tento pan doktor mne jako jediný při této záležitosti prohlížel naprosto nepřipraveou a pak mi ještě vyčítavě řekl,že je ve mě kus kondomu..naprosto neetický.absenci kabinky pominu,dotazy jeho sestry CO VÁŠ TRÁPÍ?přímo v sesterně mi taky nepřijdou normální.sem tedy nechodit.

Názor přidán dne 25.02.12 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

Názor přidán dne 15.06.11 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

Myslím, že pan dokotor je výborný a svědomitý lékař. Oviňovat jej z toho že pije je sprostá pomluva.

Je to velice příjemný, milý člověk, ale 4 roky mi nedokázal vyléčit zánět, který za tu dobu přešel do chronického stádia. Vím, že je to problematické, ale slova "to se prostě bude pořád vracet" mi nestačila. Přešla jsem k jinému lékaři a divila jsem se jaké široké spektrum léků je na tyto problémy, za 4 roky u pana doktora Krpce jsem totiž dostávala pořád jednu a tu samou mastičku, která u mě nezabírala. Mám pocit, že Fungicidinem léčil všechny pacientky s různými problémy. Moje maminka si pana doktora ale chválí už několik let. S jeho péčí je maximálně spokojena. Tak nevím...já bych už k němu ale nešla.

Názor přidán dne 20.10.09 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

K panu doktorovi jsem chodila už od puberty a to ještě jako panna. Při vyšetření byl vždy velmi jemný a citlivý, dovedl si se mnou popovídat a vůbec byl velmi lidský a příjemný. Velice pozitvně jej hodnotím nejen jako profesionála, ale i jako člověka. Já už k němu bohužel nechodím (přestěhovala jsem se), ale moje maminka k němu chodí stále a je s jeho péčí stále velmi spokojená. Jedinou malou nevýhodou je poměrně dlouhá čekací doba v čekárně.

me mamce zachránil doslova život.ted k němu krátkou dobu chodím já a zatím je vše jak má být....sem spokojená...

Š

Názor přidán dne 22.03.09 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

Sono prsů

50 Kč

50 Kč

Sanogyn s.r.o.

Ošetření čípku- Fotonyx

od 50 kč

od 50 kč

Sanogyn s.r.o.

Názor přidán dne 25.02.12 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

Názor přidán dne 15.06.11 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

Názor přidán dne 20.10.09 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

Š

Názor přidán dne 22.03.09 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

33 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den,chci se zeptat,zda po uziti vaginalnich globuli macmiror by melo svedeni prestat hned nebo za nejaky den.brala jsem uz dalgifen a gynium a nepomohlo.ted jsem dobrala macmiror a svedi to porad.Děkují

souhlasím- opakovaná terapie múže spíše narušit přirozenoiu mikrofloru a stav i ev. zhoršit

MUDr. Jiří Krpec

• Dobrý den
    Je mi 25 let a několik týdnů mě trápí bolest v podbřišku myslím ze v okolo vaječníku. Při sexu je to místy až nesnesitelné a místy to necítím vůbec nebo jen v menší formě (záleží na poloze). Behem dne to necítím skoro vubec výjimečně když zvedám něco těžkého nebo se špatne ohnu. Nevim jestli to s tim souvisí ale většinou mě po sexu přepadá i nevolnost. Těhotná nejsem aspoň podle většího počtu testů. Předem děkuji za odpověď

soulasím s výše uvedenými názory

MUDr. Jiří Krpec

www.katalog-doktorů.cz