Praktický lékař pro dospělé
třída T. G. Masaryka 833, Česká Skalice

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Neetické chování a povýšenost.Neúplná dokumentace i při dodání podkladů.

S panem doktorem jsme celá rodina velice spokojená,jeho přístup je naprosto profesionální a přitom i lidský.Na některé odkazy proto musím reagovat a konstatovat,že jenom lituji ty "ubožáky",kteří ho pomlouvají a očerňují.Jsou to u mně lidé,kteří v životě nikdy nic nedokázali,trpí "zakomplexovaností" a asi se i špatně učili:).

Ráda bych ragovala na hodnocení pána, který neví, jestli je muž nebo žena (když píše seděl/a/....) U pana doktora jsem registrovaná již několik let a musím říci, že to co jsem se dočetla v jednom z hodnocení, není až tak úplně pravda. Ze zkušenosti vím, že specializovaná vyšetření mi byla ochotně napsána, jen pak asi záleží, zda jsou potřeba....? Předpis potřebných léků byl vždy po pečlivém uvážení. Vždy mi pan doktor ochotně pomohl a prodiskutovali jsme společně potřebné. Jestli někdo odchází s brekem, tak pak je asi zřejmě více citlivý... A "kšefty"? těch je na světě mezi lidmi tolik, že k tomu bych se nikdy nevyjadřovala, je to dosti "prudké" slovo. Co se týká sestřičky, tak si osobně myslím, že má velké zkušenosti ze své dlouholeté praxe, takže ráda podpořím použité slovo "schopná" a "příjemná"??, no?, nechtěla bych to tam poslouchat celý den, jak jsou všichni nemocní..., tak to je můj osobní názor. A pomoc pro pacienta? - určitě cíl všech obvodních lékařů, si myslím.....? Celá rodina máme dobré zkušenosti a jsme moc spokojeni.

Doktor, co ma otevreno od 6 hodin rano je vzacnosti. Vzdy mi vyhovel a objednal odborne osetreni v nemocnici,kde potvrdili jeho lecbu. Nemam problem s nim vyjit.

Pan doktor mně vždy vyhověl a pomohl,jsem s ním spokojená.

Naštěstí k lékaři nechodím často! Ale po založení IZIP - elektronické knížky, zjišťuji, že dle účtování (tohoto pana doktora), mé pojišťovně chodím na pravidelné prohlídky, za které si PAN DOKTOR ÚČTUJE peníze, avšak pacienta vůbec neviděl. Už to sama vypovídá o charakteru a poctivosti lékaře.

Moc mi pomohl. Děkuji a doporučuji. Eliška

Já jsem s ním naopak velice spokojený, protože léčení nedělá metodou pokus-omyl jako mnoho jiných. Naopak o tom přemýšlí a když si řeknu, tak mi to dokáže vysvětlit. Je fakt, že občas bývá trochu morous, ale naprosto nechápu stížnosti toho pacienta přede mnou. Nikdy jsem s panem doktorem žádné problémy neměl.

Je to super doktor !!! Zná,umí a ví a zůstává přitom člověkem.

K pacientovi někdy tvrdý, ale když něco řekne, ví moc dobře proč. Je dobré ho poslechnout. Narozdíl od spousty ostatních je ochotný zdůvodnit svoje rozhodnutí a všechno vysvětlit i laikovi