MUDr. Jiří Kantor

Zubař Více

Valašské Meziříčí 1 adresa

Zubní lékař
Vrbenská 761, Valašské Meziříčí

Vynikající odborník. Vystřídal jsem bohužel už vícero zubařů, ale u žádného z nich jsem jsem nikdy nezažil, aby se lékař s pacientem nejdříve o zákroku pobavil, ukázal vše na počítači a následně přistoupil k zákroku samotnému. Lituji pacienty, kteří mají jiného stomatologa.

Výborný zubař, neměnila bych za nikoho jiného. Chodíme k němu od jeho úplných začátku celá rodina a jsme velice spokojeni. Je velice vtipný a hlavně citlivý, nikdy mě žádný zákrok nebolel. Už se těším na další navštěvu a to myslím vážně.

Nejlepší stomatolog u kterého jsem kdy absolvovala vyšetření. Chodím k němu již několik let a mohu ho jen doporučit. Trpím na záněty a bohužel jako jediný mi dokázal pomoci. Jako třešnička za bolest je velmi vtipný.

Jeden z nejlepších ve Valu:) Doporučuju všem :)

Je velmi dobrý, a doporučuji ho ostatním. Je škoda, že má tolik klientů, že nebere další. Je skutečný odborník,

Raději rodit než zubaře-takže mít jiného zubaře tak už jsem bez zubů,nebo jím po hrstech ibalgin.Na Jirku prostě nemá nikdo-bojím se sice stejně,ale je to prostě Zlatej chlapec.

Lidský a ohleduplný.

je ohleduplny lidsky