Sam. ordinace PL pro dospělé
Purkyňova 1512, Nový Bydžov

Umístění: Sam. ordinace PL pro dospělé Pohybové obtíže

Šla jsem k panu doktorovi jako k zastupujícímu lékaři mé obvodní paní doktorky. S více arogantním a nepříjemným lékařem jsem se setkala jen jednou. Dovolila jsem si přijít v pátek před 12:45h......to jsem si asi dovolila moc. Absolutně se neobtěžoval mě prohlédnout a v podstatě mě mezi dveřmi vyhodil, protože on už přeci za chvíli jde domů.

Nejhorší lékař u kterého jsem kdy byl, zápal plic léčí čajíčky a sám vás na žádné vyšetření nepošle. Rozhodně nedoporučuji nemá zájem o pacienty

Výborný typický rodinný lékař,u mě již 20 let léčí celou rodinu,babička 80 let ho má moc ráda,moje matka díky němu po operaci srdce ve Vojenské nemocnici vPraze,jako bývalý vojenský lékař má stále kontakty a často je využívá.Já jsem ho moc neptřebovala,ale mojí dceři po odchodu od dětské diagnostikoval bez odborných vyšetření zánět kyčelního kloubu a zcela vylěčil.Je skvělý i nejen jako lékař ale jako obyčejný člověk,což se projevuje při jeho návštěvách v naší rodině.Celá naše rodina i známí mají tohoto lékaře a člověka moc rádi.

Jsem s ním velice spokojená, umí si poradit i s nemocemi, které patří odborným lékařům. Navíc se nečeká a vyšetření je rychlé. Můžu jenom doporučit.