Sam. ordinace PL pro děti a dorost
Kršovka 477, Smiřice

Umístění: Sam. ordinace PL pro děti a dorost

Doporučuji! Výborný doktor!
Pan Jarolímek by měl být vzorem pro všechny doktorky. Medikaci nenasazuje zbytečně, kde může nahradit antibiotika, využívá homeopatika. Problém dokáže odhalit v počátku. Je milý a moc fajn je i sestřička.

Výborný a moc hodný lékař, jen do toho očkování by nemusel být tak hrr..:-)

Pan doktor je vynikající svými znalostmi i ochotou. Při dceřině nemoci k nám přijel na návštěvu i v sobotu!!! Jsme naprosto spokojeni.

Pan doktor má profesionální přístup ke svým pacientům. Je pečlivý a velmi ochotný. Má pěkný přístup k dětem i rodičům.

Jsem matka dívky s DMO.Od narození pan doktor nepodceňuje problémy .A svým vstřícným přístupem k dětem a rodičům,je jeden z mála který má takové čisté jednání.Děkuji mu,že odvádí takovou práci.
Neměnila bych.

Pán doktor Jarolímek je nejlepší lékař v okolí Hradce Králového,jsem sním strašně moc spokojená, musím ho všem jen doporučit má profesionální přístup na vysoké úrovni.

Vážím si takového lékaře jako je MUDr. Jarolímek, vstřícný přístup, ochota, vždy pomůže, poradí. 13 let využiváme jeho ordinaci a je stále takový. Proč není takových lékařů více.

Jsem spokojená,profesionální přístup k dětem,nic nezanedbá,vždy poradí,neměnila bych...

Je to skvělí pediatr,jsem s ním nad míru spojená,chodíme k němu 2roky a nemám si na co stěžovat,vše řádně vysvětlí a k dětem se chová jako by to byl jejich kamarád.

Vynikající pediatr. Umí se chovat k dětem, nepodceňuje problémy. Přešla jsem k němu od jiného pediatra a musím říct, že jsem byla 100% spokojená.