Praktický lékař gynekolog
Gregorova 1390/35, Nový Jičín

Poprvé jsem byla na prohlídce v 16ti letech u pana Jakeše. Bylo to také naposled. Jeho průpovídky během vyšetření např. o nejstarším řemesle,.. a plácnutí po zadku mě vyděsilo a znechutilo natolik, že se gynekologii vyhýbám jak můžu. Od té doby, tj. 5let jsem nenašla odvahu se sebrat a jít se nechat vyšetřit. Dokonce mám problém jít třeba k jinému lékaři.

jsem spokojená, je milý a pečlivý

velmi vstřícný, vše vysvětlí, prostě pro mne velmi dobrý gynekolog

Jeto dobrý doktor.Obyčejný člověk.Někomu se může zdát až moc otevřený ale jeto lepší než nějaky důležitý pan který Vám nic pořádně nevysvětli.A taky jeho sestřička je na správnem místě.Cítíte se tam uvolněně a nejste tak ve streu.Doporučuji!!

Je bezva

Dnes vybrat z dobrých lékařů, je docela složité.Jsem ve věku, kdy už mám svý stálý názor, navíc spolehlivě znám i zákulisí gynekologie...přesto si troufám tvrdit, že pan doktor Jakeš ač sám má zdraví pomálu, dovede být vstřícně citlivý a je jednoduše jaký JE. ALE _ především, je jako málokterý "dnešní" lékař schopen vyslechnout i nad rámec své profese.Jak už tu zaznělo, je skutečně lidský, proto i ve vyjadřování značně lidový. Myslím si, že žena v letech pochopí a zbytečně se nepohoršuje, nad nějakým tím slůvkem, které možná žena mladá ohodnotí jako necitelné.Je to vážně věc názoru a vůbec bych se tu nepouštěla do přízemního slovíčkaření. Důležitá u lékaře je především, jeho profesionalita a tu, tedy tenhle lékař má rozhodně. Kéž je víc lékařů, jako je pan doktor Jakeš.
*Paterová Anna* - Novojičínsko

Souhlasím s předchozím názorem...pokud máte problém poohlédněte se po jiném lékaři. Dokud jsem si chodila napsat jen antikoncepci, bylo vše v pořádku. Nyní už rok mě stresuje předčasným přechodem (věk 26let), ale žádné vyšetření nebo nějaká podložená diagnoza se nekoná. Je hrubý, slova nevybírá! Právě dnes jsem změnila gynekologa.

S panem doktorem Jakešem jsem nikdy neměla žádný problém a pokud jde o jeho přístup ke mně jako pacientce, byl vždycky vstřícný a opravdu se s ním dá probrat jakýkoli problém. Vždy se choval jako "člověk" což mnohým lékařům dnes chybí. Navštěvovala jsem asi tři gynekologické ordinace, ale tady jsem už zůstala, právě kvůli přístupu a radám i lékařským zákrokům a léčení. Petra, Nový Jičín

Je to muj pan doktor od meho mladi,na ktereho nemuzu rici ani jedno spatne sluvko.Velice ochotny,vstricny a hlavne prijemny!Pri mem prvnim porodu,mi velice pomohl a pri druhem porodu,kdy jsem rodila dvojcatka,tak prisel na smenu,ale ja uz to mela vse za sebou,tak me aspon privital pekne a prijemnym svym vystupovanim pozvedl psychicky.Je to strasne super doktor!Zadneho doktora,tak prijemneho jsem za cely svuj zivot nepotkala na oddeleni gynekologickem!

Nemám s ním absolutně žádný problém!!! Když jsem tam šla poprvé choval se ke mně báječně takže když jsem tam šla podruhé strach už jsem neměla vůbec!!!! Je velice pečliný a má řešení na každý problém! Vřele doporučuji!!!!