Když se vám nelíbí, tak k němu nechoďte debilové. A podepisujte se, hrdinové! Hlása je nejlepší !
Belka

Nemohu doporučit!!!

Jsem spokojená, i za cenu delší čekací doby. Kdo si počká, ten se dočká. Komu se to nelíbí ať ...jde jinam :-)

I já mám špatné zkušenosti a to nemluvím o čekací době u pana doktora. Když jsem měla zápal plic tak mi dal antibiotika od dealera a to prosím na prasečí chřipku. Rentgen plic ani neudělal po 14dnech marného léčení jsem řekla a dost a šla jinam Hodně se divila má nová lékařka že nemám rentgen plic a málem jsem skončila v nemocnici. Pan doktor je sice milý ale svým přístupem si neváží pacientů. Sestřička je zlatá měl by ji platit zlatem - ona by měla být doktorka a on jí dělat sestru tak by zjistil kdy má přijít do práce. Kdybychom tak chodili všichni tak nevím jak dopadneme.

Rozumný přístup k pacientovi, vysvětlí, věnuje se.

s Dr.jsem měl za těch 10 let co u nej jsem čest jen asi 3x.Pro omluvenky jsem chodil jen za sestrou(díky ní jsem odmaturoval:-) a jen jsem nikdy nechapal jak tam ti lidi muzou tak dlouho čekat-kdyz vedle to odsypa tak rychle.Poprvé jsem viděl svého lekaře asi po 2 letech co mě jeho neschopenky umožňovaly snadnější studium Dr. je si myslim dost dobrý-vždy mi pomohl,ale v ramci usetreni casu se radeji lecim sam.nema cenu chodit pred 10 jestli potrebujete Dr. pokud jen administrativu- Miladka je velmi schopná a hodná a dovede napsat i antibiotika aniž by Vás viděl Dr->říkala mi ted jedna paní v čekárně:)

Ouki douki.trošku dražší,ale léčit umí a né jak ti ostatní šamani:-)

Vynikající lékař,máte zánět slepého střeva?Transplantaci srdce?...ihned operuje i bez anestezie.Nepotřebuje odborné lékaře,se vším si radí sám a pokud to PŘEŽIJETE, máte štěstí.Jeho spisovatelské nadání by mu mohl závidět i Alexandr Dumas.Stížnosti,že čekáte dlouho v čekárně,nechápu,je to jen příprava na zákrok...a ti s lehčím onemocněním mají šanci se za tu dobu vyléčit sami.A neutrácet za poplatky.
Sestra ordinuje lépe než lékař,je skvělá a zachraňuje situaci...ale co může....jedině popřát HODNĚ ZDRAVÍ!

Pan doktor,který vám zachrání život je ten nejlepší na světě a sestřička je pán bůh,moje teta ho taky měla ráda a strýcovi také moc pomohl a to že nemusím ráno brzo vstávat je třešnička na dortu.Zdravím je oba.

Na péči si nemůžu stěžovat,i když jsem v ordinaci tak jednou do roka.Přístup je profesionální jak u p. doktora,tak u sestry,která je tady k nezaplacení!!!
Jen bych p. doktorovi doporučil věnovat ordinaci a tím i věrným pacientům více času,nejlépe od 7.00hod,protože jinak se brzy stane,že nebude komu se věnovat!!!