Valašské Meziříčí
U nemocnice 980, Valašské Meziříčí

Umístění: Valašské Meziříčí Jiný

Pán Hanzel byl skvělý doktor do poslední hvile se snažil lidem pomoct. A přitom byl sám těžce nemocný. Děkujeme za vaši péči.

Nedoporučuju. 3 dny se snažím dovolat. Po 3 dnech, jsem se konečně dovolala. Požádala jsem o vyplnění žádanky na pcr test. Sestra mi řekla, že pan doktor už je unavený a že za chvíli končí, ať se ozvu další den. Nakonec mi předala doktora k telefonu, ten mi řekl, ať zavolám za 2 hodiny, že mi to vypíše. Objednala jsem si tedy na ráno pcr odběr. Po 2 hodinách volám do ordinace a opět nic. Hodinu jsem se snažila dovolat, marně. Volám tedy na odběrové místo, abych zrušila ranní termín. Ani zde se nemohu dovolat, přitom dle webových stránek, by měli být ještě přítomni.

Pan doktor je můj obvodní lékař, za nic bych ho neměnila. Zabývá se alternativní medicínou, nerve vám hned antibiotika, je hodný, odborník a vždy rád pomůže. Doporučuji

Znám pana doktora docela dost dlouho a jsem moc ráda,že ho mám jako svého obvodního lékaře. Je moc hodný,milý,má skvělý přístup k pacientům a je velmi laskavý a ochotný pomoci a poradit.Za jiného lékaře bych ho neměnila.

Pana doktora znám hodně dlouho, dokonce jsem s ním pracovala a můžu jen doporučit. Pozdravuji :-) Eva

Znám pana doktora také dlouho a jsem rád, že jsem ošetřován právě u něj. Svědomitý se skvělým přístupem k pacientům. A k tomu hodnocení, kde se hodnotitel neumí ani podepsat..... To už o něčem svědčí. Četl jsem, že se konečně naši lékaři naučili léčit nemoci i jinou alternativou než antibiotiky, což ceňuji právě i u pana doktora. A utíkat od něj rychle pryč nehodlám! Ba naopak, doporučuji. Miroslav Bartoň.

Svědomitý,odpovědný diagnostik s lidským přístupem,který neléčí každou bolístku antibiotiky.Zvláště oceňuji jeho jednání s pacienty a zájem o ně.

Pana doktora znám už více jak 20 let a mohu tvrdit že je velice svědomitý a pečlivý. Pacientovi se věnuje na 100 % a navíc je velmi příjemný. Vřele DOPORUČUJI !!!

nepozná ani angínu, místo toho vám napatlá krk jodem a doporučí vám koupit si pastilky a brufen. a když už od něj dostanete antibiotika, tak vám poradí, aby jste si k nim vzali vitamín C. že prý uvidíte, co to s vámi udělá... no to jsme vážně viděli... vojenský lapiduch a mastičkář. rychle od něj pryč, dokud je čas...