Jiří Hanzel, praktický lékař Valašské Meziříčí

MUDr. Jiří Hanzel

Praktický lékař

U nemocnice 980, Valašské Meziříčí
Valašské Meziříčí

Pan doktor je můj obvodní lékař, za nic bych ho neměnila. Zabývá se alternativní medicínou, nerve vám hned antibiotika, je hodný, odborník a vždy rád pomůže. Doporučuji

Znám pana doktora docela dost dlouho a jsem moc ráda,že ho mám jako svého obvodního lékaře. Je moc hodný,milý,má skvělý přístup k pacientům a je velmi laskavý a ochotný pomoci a poradit.Za jiného lékaře bych ho neměnila.

Pana doktora znám hodně dlouho, dokonce jsem s ním pracovala a můžu jen doporučit. Pozdravuji :-) Eva

Znám pana doktora také dlouho a jsem rád, že jsem ošetřován právě u něj. Svědomitý se skvělým přístupem k pacientům. A k tomu hodnocení, kde se hodnotitel neumí ani podepsat..... To už o něčem svědčí. Četl jsem, že se konečně naši lékaři naučili léčit nemoci i jinou alternativou než antibiotiky, což ceňuji právě i u pana doktora. A utíkat od něj rychle pryč nehodlám! Ba naopak, doporučuji. Miroslav Bartoň.

Svědomitý,odpovědný diagnostik s lidským přístupem,který neléčí každou bolístku antibiotiky.Zvláště oceňuji jeho jednání s pacienty a zájem o ně.

Pana doktora znám už více jak 20 let a mohu tvrdit že je velice svědomitý a pečlivý. Pacientovi se věnuje na 100 % a navíc je velmi příjemný. Vřele DOPORUČUJI !!!

nepozná ani angínu, místo toho vám napatlá krk jodem a doporučí vám koupit si pastilky a brufen. a když už od něj dostanete antibiotika, tak vám poradí, aby jste si k nim vzali vitamín C. že prý uvidíte, co to s vámi udělá... no to jsme vážně viděli... vojenský lapiduch a mastičkář. rychle od něj pryč, dokud je čas...