Praktický lékař stomatolog
Opavská 3, Šternberk

Umístění: Praktický lékař stomatolog Jiný

Naprosto úžasný pan doktor. Je s ním legrace. Má více než lidsky přístup. Konečně nechodím k zubaři se strachem.

Pro hodnocení velmi dobý je zde požadováno obšírnější komentování, mám za to, že kvalitu pana doktora Fojtů lze vyjádři pár slovy. Tento lékař si označení lékař zaskouží v plném rozsahu tohoto slova. Je - li to nutné upřesnit, tedy citlivý ohleduplný zručný odborník.

Pan doktor Fojtů je dle mé dlouholeté zkušenosti velmi profesionální a lidský zubař. Výborně s pacienty komunikuje, vysvětlí postup léčby, poradí nejvhodnější domácí péči o zuby...
Zkrátka pro všechny, kdo hledají toho právého rodinného zubaře jednoznačně super volba.

K tomuto lékaři chodím už několik let a jsem s ním nejen já, ale celá moje rodina, velice spokojena. Vždy jsem se zubaře bála, ale nyní se tam dokonce vždy těším. Odborně je na výši a jeho přístup k pacientovi je vynikající.

Když srovnám 5 šternberských zubařů, se kterými jsem se kdy v roli pacienta setkal, Dr. Fojtů je jednoznačně nevětší profesionál a odvádí nejlepší práci pro pacienty. Nikdy bych neměnil...

je dobrej

Nejhorší doktor,
jenom vám rozvrtá zuby a bolest se zdvojnásobí.

Pro někoho komu se práce stala koníčkem a kdo má zájem na spokojenosti svých klientů je snadné získat uznání mnoha pacientů.

Tento doktor dovede zázraky a navíc se u něj člověk v ordinaci nenudí navštěvuji ho už několik let a zatím jsem neshledal jediný sebemenší důvod proč bych měl přecházet někam jinam a navíc jsem si ho vybral dobrovolně. Své práci opravdu rozumí a dovede dobře a laicky ( tedy pochopitelně ) vysvětlit podstatu problému a nabídne hned několik řešení a to se mi líbí

Nejlepší zubař, jakého jsem kdy poznal. Od dob, co ho navštěvuji, tak se nebojím z