Ambulance cévní chirurgie
Dvořákova 385, Nový Bor

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

cévní chirurg-specialista na jednodenní chirurgii a ambulantní léčbu křečových žil

Umístění: Ambulance cévní chirurgie Jiný

Tak já rozhodně nemůžu souhlasit s hodnocením tady. Kdybych mohla, nedám hvězdičku žádnou. Pan doktor je sice ochotný, vše vysvětlí, ale vzhledem k tomu, že jsem laik, tak může povídat cokoliv a budu mu věřit.
Nejen, že si za jednodenní operaci nechal zaplatit téměř 3000Kč mimo nemocnici, bez dokladu, také ale dále neřešil moje přetrvávající problémy - otok, necitlivost, mravenčení, bolesti.
Po opakovaných dotazech na kompresní punčochy a obavy z trombózy nad vším mávl rukou
A pokud potřebuji výše psané problémy řešit, tak na neurologii, u něj není potřeba..
Dopadlo to tak, že části špatné žíly mi v těle zůstaly, prodělána trombóza a jeho nepořádek teď musí napravovat někdo jiný.
A operovat žíly bez ultrazvuku, když ani neví, která je špatná, jen si podle oka počmárat nohu, no kde to jsme?
Rozhodně nedoporučuji ani ke sklerotizaci, prostě vůbec!!!

Umístění: Ambulance cévní chirurgie Jiný

K lékaři chodím od roku 2011.Naprosto skvělý lékař .Moc milý a hodný Vše vysvětlí .Ti co se boji bolesti a injekci jako já dokáže uklidnit a připravit na moment zákroku .Velice milý přístup Je velice ochotný.Vcera jsem byla na kontrole i zákroku.Hned poté se mi ještě v ordinaci udělalo opravdu zle.Mela jsem pocit,že asi umřu...LEKAR ZA NIC NEMUZE...!!!!
Pan doktor se zachoval perfektně.Uklidnil mě a pomohl mi.Nepustil mě domu dokud mi nebylo dobre.Sestricka je také skvělá a moc milá. Tímto jim moc děkuju za odbornou pomoc ,ochotu a lidskost.Dekuji vaše pacientka Anet Kleinova

Skvělý profesionální,moc mi pomohl ,vyléčil mi během měsíce bércový ,vřed se kterým jsem se trápila několik let. Doporučuji všem. Úžasný člověk,lékař a moc milá sestřička

Výborný , příjemný ,perfektně naladěn a sehrán s hodnou sestřičkou. Nemusíte mít žádný strach vše je u pana doktora OK:Doporučuji všem.Svobodová

Musím souhlasit. Je to odborník na svém místě a navíc velice příjemný člověk s notnou dávkou empatie.Obvykle se Vám nestane, že se s lékařem i zasmějete, ale s tímto je to pravidlem.Podstoupila jsem zde sklerotizaci žil.Zatím jsem bez problémů, ale kdykoliv to bude třeba 100% opět navštívím tohoto lékaře.Mnohokrát panu doktorovi děkuji a vřele všem s podobnými problémy doporučuji. Renata Kovaříková

Nemůžu nic jiného dodat než v předešlém hodnocení. Pan doktor je velice schopný mladý muž, který si na nic nehraje a jedná na rovinu. Mě před 6-ti lety bylo u specialisty řečeno, že nic jiného než klasická operace u mne nelze udělat. Pan doktor mi provedl na obou nohou sklerotizaci a jsem ráda, že jsem se před těmi 6-ti lety rozhodla na operaci nejít a ještě počkat. Mohu všem vřele doporučit a ještě se v ordinaci zasmějete. Velice odlehčená a přijemná atmosféra, takže ani nestačíte zaregistrovat, že by vás taky mělo něco bolet.

Pan doktor mě nezklamal odoperoval mi obě nohy.Je mi 41 let,měla jsem nohy prostě hrozné.Je to týden co jsem po operaci a vše mám krásně zahojené,čeká mě sice ještě sklerotizace,ale to už budu docházet jen do ambulance.Chtěla bych panu doktorovi moc poděkovat.Je to výborný doktor a perfektní člověk.K pacientům se chová moc hezky.Všem co máte problémi se žílama nemůžu jinak než DOPORUČIT!!!Marie Dušková

Výborný pan Doktor:)) s parádním lidským přístupem k pacientům a navíc odborník na svém místě. Vřele ho doporučuji všem svým známým. Podstoupila jsem u něj ambulantní operaci varixů jeho unikátní šetrnou metodou. Je to milý člověk se smyslem pro humor. Než se necháte kuchat v nemocnici tak se jeďte ukázat jemu, vaše nožky budou krásné jako dřív.

Vynikající lékař, nazvala bych ho lékařem nové generace. Na vysoké odborné úrovni, úžasně lidský přístup k pacientům. Operoval mi křečové žíly a od té doby jsem bez problémů. Doporučuji všem.