Jindřiška Vránová, zubař Šternberk

Zubař

Jiráskova 27, Šternberk
Praktický lékař stomatolog

Umístění: Praktický lékař stomatolog Jiný

Profesionalita, praxe, příjemné vystupování, vše v naprostém pořádku. Vřele doporučuji. Paní zubařka má jistě plné kapacity, tudíž se k ní dostat může být problém.

vždy příjemná, profesionální, poradí při obtížích. objednané bere na čas, na požádání umrtví

Příjrmná lékařka

jen objednaný pacient-bolestivý musí počkat-škoda,taková strohá nepr.léčba zubaře

Paní doktorka je vždy milá a vstřícná. Vždy se snaží, aby nic nezanedbala.

Nejlepší z nejlepších. Vždy milá, přívětivá. Ví co dělá, sleduje a orientuje se v nejmodernějších poznatcích stomatologie. Zkrátka profesionálka. Přeji hodně spokojených pacientů a hlavně to zdravíčko.

Skvělá, milá paní. Moc mi pomohla už jako dítěti. Děti se u ní opravdu přestanou bát zubařů.Profesionální přístup, veškeré vaše problémy vám vysvětlí, vyřeší a poradí.

Velice ppřívětivá vztřícná paní zubařka.Každý kdo k ní začne chodit tak už se nemusí bát zubaře.

C

Profesionální a lidský přístup k pacientům.