Klinická imunologie
Lovosická 40/440, Praha

Zobrazit ostatní profily imunologů v okolí

Paní doktorka je úžasná a opravdu své práci rozumí. Moje děti k ní chodí od malička. Já jsem k ní začala tou dobou chodit také a nyní k ní chodí i vnučka. Můžu jenom doporučit i když se tam někdy čeká. Ilona Růžičková

v rychlosti jsem hledala jinaou pani doktorku na alergologii,jelikoz s nasi byvalou jsem nebyla spokojena a muzu rici,ze jsem hrozne rada za pani doktorku stadlerovou.mila,hodna,laskava,poradi,pomuze a hlavne vyslechne...pani sestricka???kdysi jste tu meli hrozne poznamky,ale mohu rici za sebe i za deti,ze uplne uzasne.povidala si s nami,byla ochotna,pomohla mi s malym synem..no proste jinam uz nikdy nepujdu.jsem tu stastna a jsem rada,za testy a jinou lecbu,ktera nas dusila a nepomahala nam.

Doktorku navštěvuji již od dětství. Jako malá jsem se jí bála, nepůsobila na mne příjemně. Jak jsem stárla, její chování bylo vstřícnější. Doporučovala mi mnoho vakcín, které měly pomoci, ale nepomohly... k sestřičce se nikdy nechávala moc hezky, což je nepříjemné, pokud to zaregistrujete. Odborně asi v pořádku, laikovi nezbývá, než důvěřovat, takže k ní chodím nadále.

Nemohu hodnotit odbornost, ale přístup paní doktorky je velmi špatný. I když jsem byla objednaná, čekala jsem více jak hodinu. Mezitím, co čekala jedna z pacientek v čekárně, než se objeví výsledky testů (15 minut), paní doktorka nikoho dalšího nevzala. Chovala se velmi neochotně, tvářila se nepříjemně a když jsem měla zájem, aby se mnou konzultovala výsledky testů, rychle mě odbyla. Jedna z nejnepříjemnějších doktorek, které jsem potkala. Sestřička není o moc lepší.

K paní doktorce jsem chodila se svým synem jen velmi krátce, neboť se tam doslova bál a to už je větší. Chování sestry je naprosto příšerné, chová se naprosto neprofesionálně. Nepříjemná, neochotná, na děti řve. Jsem šťastná, že jsme odešli a našli si perfektní lékařku, která má narozdíl od paní doktorky Štádlerové zájem syna léčit a pomoci mu.

K paní doktorce chodím už více jak deset let. Sama doktorka mi nikterak moc nevadí, ale pravda je, že z jejího výrazu mám občas pocit, že jí obtěžuji. Na druhou stranu jednou kvůli mě volala do lékárny a zamluvila mi tam léky, abych je nemusela pracně někde shánět. Což mě mile překvapilo. Ale sestra, to je vážně hrůza. Protivná a zlá osoba, díky které jsem občas na vyšetření ani nešla. Spirometrie s ní je vážně něco tak nepříjemného, že se to nedá ani popsat. A nedá se spolehnout na objednanou dobu, většinou se tak hodinu čeká. Nevím podle jakého klíče bere pořadí, ale podle objednání a podle akutnosti to asi nebude...

Paní doktorku navštěvuji již od dětství, nejenom já, ale i členové naší rodiny. Doktorku Štádlerovou považuji za výbornou specialistku, která rozumí své práci a je vstřícná k pacientům. Na zdravotní problémy vždy dostaneme odpověď a dobrou radu. Velice si paní doktorky vážíme.

Chodil jsem tam jako malej a rád jsem se k ní po letech zase vrátil. Paní doktorka i setřička jsou fajn. Paní doktorka odborník na svém místě a se setřičkou při vakcíně vždy pokecám. Nikdy jsem tam nečekal déle než pár minut.

Take chodim k pani doktorce jiz od detstvi a je to opravdovy profesional. Nikdy jsem nemel sebemensi problem.