MUDr. Jindřiška Šnajdrová

Praktický lékař Více

Dvůr Králové nad Labem 1 adresa

Sam. ordinace PL pro dospělé
Rooseveltova 315, Dvůr Králové nad Labem

K paní doktorce chodím celý život. V rámci Dvora Králové nemá opravdu konkurenci a to i po spojení se svou dcerou, která přinesla modernější metody do této ordinace. Změna sestry přilesla své pro i proti, to ať si každý vybere. Jsem opravdu rád, že patřím mezi její pacienty a to i potom co se zřizují ve Dvoře "lepší" ordinace. Vladimír Krejčí

K paní doktorce chodím již několik let a rozhodně si na ní nemohu stěžovat.Vždy mi byla ochotná vše vysvětlit a nikdy jsem neměla pocit,že ji nezáleží na tom,co se s pacienty děje.Naopak se velmi zajímala o zdravotní stav i když jsem byla zrovna v péči jiného lékaře.Moc Vám paní doktorko děkuji za podporu a péči,kterou nám věnujete.Lenka Balková

brání ve vyšetřeních.

POMALÁ SESTRA.JINAK VELMI DOBRÝ

Já osobně p. doktorku neznám, ale starala se o moje rodiče a musím říci, že s takovou péčí a ochotou jsem se málo kdy setkala. Totéž platí o sestřičce. Byla jsem s nima velmi spokojená a hlavně jim děkuji,že rodiče ještě stále mám a v domově důchodců Ve Dvoře Králové v Roháčově ulici se mají dobře a jsou tam oba spokojení. Ještě jednou velké díky.

Musím souhlasit s Tomášem, péče je perfektní, opravdu nadprůměrná.Jsou určitě věci, které by se dali vylepšit, ale celkový dojem ordinace včetně sestry na mě působí velmi dobře. Určitě nesouhlasím s člověkem, který se neumí ani podepsat a podepíše se jako pacient.

Ve Dvoře Králové asi nemá konkurenci. Sestra je sice naprogramovaná na volnější tempo,ale já sám navštěvuji ordinaci velmi často a co se týká odběrů krve - nikam jinam nejdu. V tomhle jsou nejlepší. Čekací doba je dlouhá sejně jako u jiných lékařů. Velice srdečný přístup k pacientům.

Paní doktorka je svědomitá a pečlivá, doporučuji. Nepochodí však simulanti...