Praktický lékař pro dospělé
nám. Míru 3287, Kroměříž

Jsem s přístupem velice spokojený, nikdy mě neodbyla, vždy vyslechla. Včera dokonce zavolala doktoru Ratajovi, jestli by mě i přes časovou tíseň nevyšetřil.. Pak mi zavolala i sanitku do nemocnice,i když jsem měl odvoz..Ale s jedním názorem souhlasím,i mě se stalo že paní doktorka musela odejít z ordinace k pacientovi,a byla nás plná čekárna...

Dlouhé vysedávání v čekárně, bere pacienty po známosti bočním vchodem do ordinace, nezajímá se o pacienta, vůbec se na něj nepřipraví, prostě jej bere bez zájmu - jako kus.

Zkazí co může, nedoporučuji ji vůbec!

I já mám spíš negativní názor na paní doktorku.Ze zaměstnání jsem běžela na druhý konec města,protože mě bylo velmi zle,střevní problémy, teplota atd.
Asi po půl hodině jsem se dozvěděla,že paní doktorka je mimo.Tak jsem to vzdala a jela dopravou zpět do zaměstnání.Vyřešila to dovolená, asi tak 2dny.Příště bych nerada svou dovolenou věnovala nemoci,ale raději ji chci čerpat na letní dovolenou s rodinou. Jinak špatná paní doktorka není,je hodná ,ale to nestačí k tomu, aby byl pacient spokojený.

tak tyhle třiposlední příspěvky mě dostali. vsadila bych se, že to psala jedna osoba.. a chtěla bych jí vidět, až si zavolá záchranku k bolestem v zádech a ti jí oznámí, ať si zajde za "obvodákem", otočí se na patě a odhoukají v dál... a bazírovat na přesné přestávce??? O.K. takže sestři,v 12.00 zamčeté a adie na obídek.. jen mi připadne, že si tu někdo protiřečí... hmhmhm...

jako lékařka i jako člověk je paní doktorka "1".. nechápu názory na odchod do důchodu apod.. jako člověk pohybující se v oboru vím, jak je to s praktickými lékaři.. klobouk dolů, že paní doktorka ještě pracuje, takových lidí je VELMI málo..

S pani doktorkou jsu velice spokojena,moc mi pomohla,dekuji Vam pani doktorko.

S paní doktorkou jsem velmi spokojená, a to z důvodu, že umí pacientům naslouchat, nic nepodceňuje a pokud to není v jejich silách, odešle na odborné vyšetření, aby se něco nezanedbalo. Doporučuji.

Je na paní doktorce vidět vyhoření. Myslím ,že by si měla užívat zaslouženého odpočinku a přenechat žezlo mladším!!!

Bohužel nedoporučuji, když člověku nic není, tak je fajn, jinak jako lekařka ne.