Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Umístění: Medicentrum Beroun, spol. s r.o. Jiný

Nejlepší psychiatrička jakou jsem kdy zažila. Nic není problém na všem se dá domluvit. Je velice hodná a sestřička je anděl.

Umístění: Medicentrum Beroun, spol. s r.o. psychiatrické konzultace

Tak já bych chtěla moooc poděkovat paní doktorce jelikož mne velice pomáhá a je to člověk na správném místě chodím k ní už delší dobu a drží mne nad vodou a doporučuji je velice klidná ,milá a profesionální jsem strašně vděčná že k ní můžu chodit děkuji tisícekrát M.

Nejlepší doktorka, kterou jsem kdy měla. A že se mi vyplatilo jich vystřídat, než jsem natrefila na paní doktorku Masnerovou. Má trpělivost, je vstřícná, dělá svou práci s péčí, vybírá nejlepší východiska a opravdu ji záleží na pacientovi, a ne aby se vás zbavila s léky, jak jsem kdysi ja zazivala u jiných. Dlouho jsem váhala, jestli sem napíšu, protože chci mít paní doktorku jen pro sebe. :D Samozřejmě s nadsázkou. :D

Moc tomu oboru nerozumím, ale jsou příjemný, vstřícný a navíc paní doktorka je velice krásná žena.

Skvělá paní doktorka.

bgvh

nejlepší

Příjemná paní doktorka i sestřička. Hezká ordinace, uklidňující prostředí. Snaha vyjít vstříc.