Praktická lékařka pro dospělé
tř. Osvobození 1388, Otrokovice

Umístění: Praktická lékařka pro dospělé Jiný

Děkuji paní doktorce za skvělý a profesionální přístup. Našemu dědovi fakticky zachránila život, neboť se jím nenechala zmanipulovat a trvala na neprodleném urgentním vyšetření. Druhý den - již pod lékařským dohledem na přístrojích - mu zkolabovalo srdce. Pokud by nebyl v nemocnici, už by - s vysokou mírou pravděpodobnosti - k paní doktorce neměl kdo chodit.

Umístění: Praktická lékařka pro dospělé

Milá, vstřícná, ochotná, vždy pomůže, poradí, pošle na odborné vyšetření pokud je třeba... Nevím jak to dělá, ale oproti jiným nemá dlouhé fronty před čekárnou :-D Sestřička taky skvělá, za sebe doporučuji ;-)

K paní doktorce jsem chodila na akupunkturu, je velmi milá a vstřícná, škoda jen, že je pro mě dál, jinak jako o svém praktickém lekaři bych o ni určitě uvažovala :)

Já jsem s paní doktorkou velmi spokojená. Roky jsem chodila od čerta k ďáblu s nesnesytelnou migrénou, nikdo mi nepomohl, až MUDr. Hebelková mi poradila vhodné speciální léky a ještě mi doporučila ty s minimálním doplatkem.

Děkuji paní doktorce Hebelkové které jsem náhodně zaklepal na dveře ordinace,za rychlé a pohotové ošetření po pobodání sršněm.Paní doktorka mě ošetřila a pečovala o mne,než alergická reakce odezněla.Jěště jednou děkuji

paní doktorku Hebelkovou mohu jen doporučit, vždy mě vyslechne a navrhne léčbu, která mi naprosto pomůže, nestalo se mi ještě, že by do mě zbytečně cpala antibiotika, spíše naopak, snaží se mi pomoci i bez využití těchto léků, pokud je to možné. Všem doporučuji, nemám žádné výhrady.

Od této lékařky jsem odešel. Měl jsem vždy pocit, že můj problém je jen simulace a také jsem nevěděl co říct na otázku "Co po mě vlastně chcete?". Teď jsem u jiné lékařky jen za rohem a jednání je 100 ku 1. Problém opravdu řeší a nehledá jen cesty jak všechno jen okecat hlavně aby pacient už odešel.

Tímto chci ocenit práci paní doktorky Hebelkové,zvláště její citlivý přístup - člověku porozumí, odborně poradí.Jsem spokojená, jen více takových doktorů.

Po dlouhé době jsem byl u této lékařky a musím jí vyseknout poklonu.Vyšetřila mě naprosto profesionálně a ač moje příznaky nebyly jednoznačné,navrhla několik vyšetření s náležitým vysvětlením a možnostmi dalšího postupu.Vše s úsměvem a v maximální pohodě.V čekárně jsem byl o něco déle,ale na dobrého lékaře si rád počkám.

Vytkl bych jen nesmyslně dlouhé čekací doby. Jinak nemám pocit, že by byla doktorka vyloženě úřednická ale pochválit ji taky nemám za co. Nemastná neslaná je asi přesné, máte pravdu.