Jindřiška Hebelková, praktický lékař Otrokovice

MUDr. Jindřiška Hebelková

Praktický lékař Více

11 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

tř. Osvobození 1388, Otrokovice
Praktická lékařka pro dospělé

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

4.5

Obecné skóre
11 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
Ověřeny pacient
Umístění: Praktická lékařka pro dospělé

Milá, vstřícná, ochotná, vždy pomůže, poradí, pošle na odborné vyšetření pokud je třeba... Nevím jak to dělá, ale oproti jiným nemá dlouhé fronty před čekárnou :-D Sestřička taky skvělá, za sebe doporučuji ;-)


M
Ověřeny pacient

K paní doktorce jsem chodila na akupunkturu, je velmi milá a vstřícná, škoda jen, že je pro mě dál, jinak jako o svém praktickém lekaři bych o ni určitě uvažovala :)


M
Ověřeny pacient

Já jsem s paní doktorkou velmi spokojená. Roky jsem chodila od čerta k ďáblu s nesnesytelnou migrénou, nikdo mi nepomohl, až MUDr. Hebelková mi poradila vhodné speciální léky a ještě mi doporučila ty s minimálním doplatkem.


Děkuji paní doktorce Hebelkové které jsem náhodně zaklepal na dveře ordinace,za rychlé a pohotové ošetření po pobodání sršněm.Paní doktorka mě ošetřila a pečovala o mne,než alergická reakce odezněla.Jěště jednou děkuji


Ověřeny pacient

paní doktorku Hebelkovou mohu jen doporučit, vždy mě vyslechne a navrhne léčbu, která mi naprosto pomůže, nestalo se mi ještě, že by do mě zbytečně cpala antibiotika, spíše naopak, snaží se mi pomoci i bez využití těchto léků, pokud je to možné. Všem doporučuji, nemám žádné výhrady.


Od této lékařky jsem odešel. Měl jsem vždy pocit, že můj problém je jen simulace a také jsem nevěděl co říct na otázku "Co po mě vlastně chcete?". Teď jsem u jiné lékařky jen za rohem a jednání je 100 ku 1. Problém opravdu řeší a nehledá jen cesty jak všechno jen okecat hlavně aby pacient už odešel.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Tímto chci ocenit práci paní doktorky Hebelkové,zvláště její citlivý přístup - člověku porozumí, odborně poradí.Jsem spokojená, jen více takových doktorů.


Po dlouhé době jsem byl u této lékařky a musím jí vyseknout poklonu.Vyšetřila mě naprosto profesionálně a ač moje příznaky nebyly jednoznačné,navrhla několik vyšetření s náležitým vysvětlením a možnostmi dalšího postupu.Vše s úsměvem a v maximální pohodě.V čekárně jsem byl o něco déle,ale na dobrého lékaře si rád počkám.


Ověřeny pacient

Vytkl bych jen nesmyslně dlouhé čekací doby. Jinak nemám pocit, že by byla doktorka vyloženě úřednická ale pochválit ji taky nemám za co. Nemastná neslaná je asi přesné, máte pravdu.


Doktorka je nemastná neslaná, s člověkem ani nepromluví jenom pořád píše do počítače, co si neřekete sami ani vám nepředepíše, např. rehabilitace jako by to platila ze svého, sestřička je hodná ale mohla by používat nějaký deodorant


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti