Praktický lékař pro děti a dorost
Dvouletky 54, Ostrava

Andělé existují. Paní doktorka je příjemná, vše vysvětlí. Sestřika je taky moc hodná, vše ví. Děkuji

K paní doktorce jsem chodila 18 let a to i potom, co jsme se odstěhovali z Ostravy. A kdyby to šlo, zůstala bych snad navěky. Vždycky byla velmi hodná, profesionální, starala se o všechno, co by vás jen mohlo napadnout. Zajímala se. Sestřička, jak už tady bylo zmíněno je vážně neobyčejný člověk. Pamatovala si nás všechny, i když jsme se tam zastavovali jednou za 2 roky. Akorát mi vždycky přišly uhozené ty obrazy mimů na stěnách:D

Paní doktorku znám 17 let a vždy jsem k ní s dětmi ráda chodívala.Pokud bych měla malé děti vybrala bych si jí znovu.Je supr a sestřička-strašně hodná a milá,takové se jen tak nevidí.Chválím obě dvě.

je dobrá, ale moc rádá mluví no...:-D

Paní doktorka léčí obě mé děti od narození doposud,vždy jsme byli spokojeni s přístupem i postupem léčby při nemocech.
Sestřička je anděl,takovou bych přál všem lékařům,skvělý člověk s obrovským srdíčkem...

Co vytknout,snad jen občasné delší čekací doby v čekárně,paní doktorka je prostě více komunikativní,což ale vadí jen v čekárně a v ordinaci určitě ne.V žádném případě to nemyslím ve zlém a svou práci odvádí dokonale..

Paní doktorka je skvělá...Chodila jsem k ní až do svých 19 let,kdybych nemusela k jinému doktorovi tak u ní zůstanu až do důchodového věku.Vždy jsem s ní byla moc spokojená a neměla jsem žadné problémy obledně její léčby.A paní sestřička to je uplné zlatíčko naši rodinu znala naspamět a vždy jsme si pěkně popovídaly..Za chvíli se mi narodí chlapeček a už mám jasno kam s ním půjdu k dětskému lékaři..

K paní doktorce jsem chodil celé dětství a nikdy jsem neshledal nic, co by se ji dalo vytknout. Vždy maximální spokojenost, jak s přístupem tak i způsobem léčby.
A paní setřička Maruška je skvělá osobnost, která, opravdu netuším jak, zná všechny děti, jejich matky i babičky, vždy dokáže rozesmát a ulevit tak dětskému trápení.
110% spokojenost.

Paní doktorka velmi příjemná, hezký přístup k dětem, ochotná poradit..jen bych malinko vytkla, že občas předpokládá, že matka všechno ví a moc nebere v úvahu, že některé matky teprve sbírají zkušenosti, ale řekla bych, že je to spíše taková profesionální deformace...když se člověk zeptá, nikdy ho neodbude a vysvětlí...sestřička rovněž velmi příjemná a hodná

vždy vstřícná,ochotná ,pohodová a má super sestřičku.asi ví co dělá