Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

U Nemocnice 2, Praha
I. interní klinika - klinika hematologie VFN

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily hematologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřeny pacient

Lékař na vysoké odborné úrovni. Po lidské stránce je vstřícný, empatický, k dispozici pro nemocné kdykoli. Neodmítne konzultaci ani s rodinnými příslušníky nemocného. Je upřímný a odbornou problematiku onemocnění umí velmi dobře a pochopitelně vysvětlit laikovi - nemocnému i jeho rodině.

M
Ověřeny pacient

Moc ráda na pana doktora Polívku vzpomínám. Byl to první doktor, který mě v těžkých chvílích přijímal. Vyslechne si Vás, vše zváží a vysvětlí. S panem doktorem jsem se setkávala jak na JIP, tak i na lůžkovém, vždy byl příjemný a chtěl vyhovět. Nesmírně mu fandím. V.

Ověřeny pacient

supr lekaer lecim se u neho uz skoro rok neda se jeho pristup k pacientum srovnat s Chomutovem

O
Ověřeny pacient

Pan doktor Polívka je lékař těch nejlepších kvalit, jak po odborné stránce, tak i po té lidské. Nesmírně chápavý, vstřícný a přesto velice profesní. Vzpomínám na něho ve všem jen velice dobrém a přeji jemu a jeho pacientům jen ty nejlepší výsledky.

M
Ověřeny pacient

Vážení pacienti,
pokud máte někdo onemocnění které spadá do jeho specializace -hematologie-hematoonkologie,vřele doporučuji.MUDr.Jindřichu Polívkovi vděčím bez nadsázky za život......příjemný,trpělivý a velmi pečlivý lékař.Pokud by jste jej hledali už ne v FNKV ,ale v VFN na Karlově náměstí oddělení hematologie.Pokud potřebujete pomoci určitě Vás neodmítne.

K
Ověřeny pacient

Lékař na velmi dobré odborné výši, má citlivý přístup k nemocným, při jednání s pacienty je klidný a povzbuzuje jejich psychickou odolnost, sleduje nové poznatky v oblasti poruch krve, dokáže vysvětlit problémy s léčením nemoci a další postup v léčbě.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

2 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den,pane doktore. Jmenuji se Jan Cába z Č.Budějovic.Jsem Váš pacient. Na pravém předloktí se mi objevil malý pupínek,mám ho tam asi 3.týdny.Pupínek se nehojí a zčervenal.Na svém povrchu se leskne,zatím se nezvětšuje je v průměru 5mm.Myslel jsem si ,že je to po bodnutí hmyzem.Teď mám obavu,že je to opět lymfom...Mám s tím jít k lékaři? Jan Cába

Dobrý den pane Cába, pokud se kožní léze nebude zvětšovat nebo se neobjeví další, a to i na jiném místě, můžeme pouze sledovat. V opačném případě bude nutné, vzhledem k diagnostickým rozpakům, opakovat kožní biopsii a lézi chirurgicky vyříznout a odeslat k rozboru. V tomto případě mě prosím kontaktujte. Pokud můžete použijte email: jindrich.polivka@vfn.cz. Muzete mi prosím poslat fotografii kožní změny? S pozdravem. J. Polívka

MUDr. Jindřich Polivka

Dobrý den,
jak je to s darováním krve při DNĚ. Normálně s tím nemám problémy a vzhledem k tomu jsem to nijak neřešil, ale teď jsem měl záchval, který doznívá. Milurit normálně neberu, ale momentálně ano. Kolik dní před odběrem musí být vysazen.
Děkuji
Ferov

Dna jako metabolické onemocnění může vést k dočasnému nebo trvalému vyloučení dárce,a to podle její příčiny.
Léčivo Milurit by mělo být vysazeno alespoň 3 dny před odběrem (odpovídá více než 2násobku biologickému poločasu Miluritu).
Bližší informace Vám poskytne lékař transfuzního oddělení po komplexním zhodnocení Vašeho zdravotního stavu a zdravotní dokumentace. S pozdravem J. Polívka

MUDr. Jindřich Polivka

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.

Zkušenosti