Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

O mně

V roce 2017 jsem úspěšně dokončil studium oboru Zubní lékařství na Masarykově univerzitě v Brně. Odborné zkušenosti jsem kromě školy získal na četných...

Více


Specializace

  • zubní lékař - stomatolog

2 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
R
Ověřený profil
Umístění: ESTHES s.r.o. - ortodoncie Jiný

K panu doktorovi jsme se zaregistrovali s celou rodinou. S odstupem času a po několika návštěvách musím říci, že je to odborník a člověk se srdcem na pravém místě. Vždy nás čeká velice lidský, příjemný a citlivý přístup, vše nám vysvětlí a vyhradí si na nás přiměřený čas. Už vůbec nechodím k zubaři s obavami ani strachem, jestli to nebude nepříjemné. Žena se již také nebojí jako dříve. Návštěva zubní ordinace pana doktora Matějíčka je pro nás vcelku příjemným zpestřením dne :-)

M
Ověřený profil
Umístění: ESTHES s.r.o. - ortodoncie

Vzhledem ke změně bydliště jsem byla nucena změnit i zubního lékaře a za tuto změnu jsem velice ráda. Chválím zcela profesionální přístup, ochotu i milé a usměvavé vystupování pana doktora, rovněž sestřičky. Pan doktor je pečlivý, vše předem vysvětlí, zákroky jsou bezbolestné a výsledky úžasné. Mám za sebou extrakce zbylých 3 zubů moudrosti, kterých jsem se několik let bála, vzhledem k negativní zkušenosti z minulosti. Výměny amalgámových výplní za bílou výplň, které lze jen stěží rozeznat od zdravého zubu a další úkony. Pan doktor řešil také estetickou stránku, která mne již nějakou dobu trápila a výsledkem je naprostá spokojenost. Mohu jen vřele DOPORUČIT!

Došlo k chybě, zkuste to znovu