Služby

Specialisté

Názory o lékařích (8)

MUDr. Kateřina Lhotská Hofírková Jiný

Dobrý den, s paní Hofírkovou jsem v celku spokojená. Před cca osmi lety mě začala fixními rovnátky upravovat chrup. Po čase, když mi byla sejmutá mi nasadila zadní drátek tzv. retainer. A dočasně jsem nosila plastová rovnátka dělaná na míru. Po čase léčbu ukončila. Loni, po cca pěti letech se mi kousek drátku odlomil. Jediné co mě mrzí, že od té doby se mi odlomil ještě dvakrát. A vždy na stejné straně. Je to chybou skusu, nebo materiálem který paní zubařka používá? Jako lékaře ale mohu paní doktorku doporučit.

MDDr. Jiljí Matějíček Jiný

K panu doktorovi jsme se zaregistrovali s celou rodinou. S odstupem času a po několika návštěvách musím říci, že je to odborník a člověk se srdcem na pravém místě. Vždy nás čeká velice lidský, příjemný a citlivý přístup, vše nám vysvětlí a vyhradí si na nás přiměřený čas. Už vůbec nechodím k zubaři s obavami ani strachem, jestli to nebude nepříjemné. Žena se již také nebojí jako dříve. Návštěva zubní ordinace pana doktora Matějíčka je pro nás vcelku příjemným zpestřením dne :-)

MUDr. Kateřina Lhotská Hofírková Jiný

K paní doktorce jsem chodila asi 3 roky a musím říct, že jsem byla vždy velmi spokojená. Nikdy jsem k žádnému lékaři nechodila s takovým nadšením a odhodlanosti. Byla vždy velmi milá a ochotná. Nikdy nebyl žádný problém.

MUDr. Kateřina Lhotská Hofírková Srovnání zubů

Paní doktorku jsem navštěvovala skoro čtyři roky.
    Nejdříve jsme srovnávali spodní zuby a dělali místo na špičák, který byl potřeba vytáhnout.
    Špičák se vytáhl úspěšně a i spodní a vrchní zuby mám pěkně srovnané.

MDDr. Jiljí Matějíček

Vzhledem ke změně bydliště jsem byla nucena změnit i zubního lékaře a za tuto změnu jsem velice ráda. Chválím zcela profesionální přístup, ochotu i milé a usměvavé vystupování pana doktora, rovněž sestřičky. Pan doktor je pečlivý, vše předem vysvětlí, zákroky jsou bezbolestné a výsledky úžasné. Mám za sebou extrakce zbylých 3 zubů moudrosti, kterých jsem se několik let bála, vzhledem k negativní zkušenosti z minulosti. Výměny amalgámových výplní za bílou výplň, které lze jen stěží rozeznat od zdravého zubu a další úkony. Pan doktor řešil také estetickou stránku, která mne již nějakou dobu trápila a výsledkem je naprostá spokojenost. Mohu jen vřele DOPORUČIT!

Bc. Václav Lhotský Komplet oprava zubů, trhání hodně

Moc jsem se bála zubařů, několik let. Řekla jsem si dost a byla jsem u pana doktora Lhotského a několik zubů jsme museli trhat, včetně osmiček. Absolutně bez bolesti, v ordinaci jen pár minut, nikdy žádné čekání, úžasná sestřička. V čekárne je hlasitěji hudba, což je super nic skoro není slyšet z ordinací. Lidé chodí k němu i od něj s úsměvem. Nedivím se..rozhodně bych ho doporučila všem co mají potíže a strach, tady nic nebolí

MUDr. Kateřina Lhotská

K paní doktorce chodím už od svých 8 let. Nosila jsem fixní rovnátka, poté nasazovací rovnátka, asi po dobu 10 let. Poté jsem dostala zezadu drátek přes 4 horní zuby a byla moje léčba na ortodoncii ukončena. Letos jsem byla na pravidelné kontrole u zubní lékařky a ta mě upozornila, že se mi vychyluje horní dvojka.

Proto jsem šla na ortodoncii s tím, že mi praktická zubní lékařka doporučila vyměnit drátek, který jsem měla přes 4 zuby, za drátek, který by byl přes 6 zubů. Už tohle paní doktorku Lhotskou urazilo a okamžitě ostře reagovala slovy: "Byla bych ráda, kdyby se praktičtí lékaři nepletli do naší práce." Navrhovala mi fixní rovnátka a až poté drátek zezadu na udržení opraveného stavu. Vzhledem k tomu, že jde o kosmetický detail, tak jsem odmítla fixní rovnátka a společně jsme se domluvily, že mi starý drátek odstraní a dá místo něho nový přes 6 zubů (tak jak navrhovala praktická zubní lékařka). A ještě mi řekla, že standardně se dává rovnou drátek přes 6 zubů. Když jsem se ptala, proč mi rovnou nedali přes 6 zubů, tak mi odpověděla, že to ona rozhodně nedělala. A víte kdo to dělal? Dělala to paní doktorka Lhotská Hofirková, která má s paní doktorkou Lhotskou společnou ordinaci! Takže sama upozornila na chybu svojí kolegyně.

Negativně hodnotím hlavně svoji poslední návštěvu. Když mi paní doktorka Lhotská začala odstraňovat starý drátek, tak řekla, že drží velmi pevně a byl by hřích ho sundat, proto jen dolepí drátky od dvojky po trojku na každé straně. S tím jsem já nesouhlasila a řekla jsem, že si myslím, že ten drátek má tvarovou paměť a bude lepší, když bude souvislý. Na to mi odpověděla: "Nech to na mě!" Ano, paní doktorka mi tyká přesto, že už je mi 21 let, neznáme se a já opravdu nejsem zvyklá na takové chování bez respektu. Potom dodala, že drátek žádnou tvarovou paměť nemá, že se jmenuje mrtvý drátek, takže žádnou paměť nemá. Rozhodla jsem se, že se s ní nebudu přít, protože studuji strojní inženýrství a musím její odbornosti věřit. Pro vysvětlení mého názoru: Myslím si, že drátek se vytvaruje při nasazování na ortodoncii a poté má tvarovou paměť, tzn. drátek nechce měnit svůj tvar, takže zuby drží a jsou odolnější vůči vznikajícím napětím, zejména tlakovým napětím. Podle mě bude souvislý drát lépe stabilní než drát, který je dolepovaný - to je z mého pohledu logické. Nicméně zákrok prováděla paní doktorka Lhotská, takže jsem se svěřila do jejích rukou. Po dokončení mi několikrát obrušovala lepidlo, které mě tlačilo do dásní a další lepidlo, které mi překáželo, abych mohla dát stoličky k sobě. To je samozřejmě v pořádku. Ale když jsem říkala, že ještě na pravé straně nemůžu zcela dokousnout, tak řekla, že to už nevadí. Sestřička mi půjčila zrcátko, takže jsem se ujistila, že to není vidět, a souhlasila jsem s tím, že to tak může zůstat. Problémy ovšem přišly při kousání jídla. Když dokousnu stoličky k sobě, tak mi na sebe tlačí přední zuby a způsobuje mi to takovou bolest, že i v klidu cítím tlak do dásní. Je to zatím 2 dny, nejdřív jsem si myslela, že je to o zvyku, ale jsem si jistá, že tohle je špatné provedení. Snad půjde odbrousit lepidlo, aby mi nepřekáželo v prostoru pro spodní přední zuby. Existují 2 vysvětlení, co bylo špatně: buď je příliš silná vrstva lepidla a půjde to odbrousit, nebo je to způsobeno tím, že se na horní dvojce překrývají dva drátky (starý a dolepovaný).

Ještě dodávám, že za drátek přes 4 zuby jsem před 3 lety zaplatila 1000 Kč a za dolepení drátku 600 Kč.

Bc. Václav Lhotský ošetření zubního kazu

Vše pozitivní. Nemám co vytknout - naprostá spokojenost.
    Cena naprosto v pořádku. Nechápu negativní komentáře "pacientů".
    K panu doktorovi chodíme více jak 10 let (celá rodina) a všichni jsme naprosto spokojeni !!

Kontakt

Schöllhornova 4/1209, Třebíč 67401 Zobrazit v Goole Maps