Praktický lékař pro dospělé
Kostelní 168, Domažlice

Paní doktorka je odborník na úrovni, opravdu se pacientovi věnuje a hledá nejlepší řešení jeho nemoci. Máme s ní jen ty nejlepší zkušenosti.

Nezveličuje ani nebagatelizuje, jedná, komunikuje, vyřeší, sleduje, zkrátka profesionál se zkušenostmi.

Moudří lidé nestárnou, ale zrají :-) Jinak souhlas s Nikol.

Paní doktorka Veruňková je nejlepší alergoložka, mohu jen doporučit. Chodím k ní od dětství, vždy poradí i pohladí na duši, na testy u ní jsem se vždy těšila (na rozdíl od jiné nejmenované alergoložky v Domažlicích). Umí se do člověka vžít dokonale. Nikdy jsem ji neviděla naštvanou ani otrávenou. Ano, všichni stárneme, paní doktorka není výjimkou, ale to není důvod měnit lékaře, ani pro mě:) Když jsem ještě chodila k dětskému doktorů Tejně, chtěla jsem přestoupit k ní, bohužel to nešlo, až od 18 let, takže tam chodím teď:) Doporučuji!

Jen ty nejlepší zkušenosti. Nejen že profesionálně vyšetří a poradí s tělem, ale příjemně, jako by samozřejmě pohladí i duši, opravdu se vám věnuje.

Velmi příjemná dáma, klidná, profesionální. Díky.

Zajímalo by mě, kdo má zájem na tom, paní doktorce, škodit zlými komentáři. Že by zlá, nepřející konkurence? Zdravotní potíže řeším docela často a pár lékařů jsem už zažila. Paní Veruňková je nejlepší profesionálka, vždy pomůže s naprostou lehkostí a ochotou pomáhat a léčit. Jsem spokojená víc, než velmi dobře!

V poslední době je to děs,paní doktorka jakoby nevnímala,nic neřeší, nepamatuje si,že má přijít někdo na kontrolu,je jak "v jiném světě".Strašný přístup,změním ji .

jeji chovani je otřesne,uplne souhlasim jak se psalo že je arogantni,,

Nevím čím je tak milá,když je věčně naštvaná a nervozní.Když něco po ní chcete začne být nepříjemná až arogantní.Možná je pouze milá na lidi,kteří můžou být pro ní prospěšní.Doporučení k odbornému lékaři nedostanete to asi proto že by se zjistilo že nic neumí diagnostikovat.Na mém zdraví se pěkně podepsala.
Jirka z Domažlic.