Dobrovského 253, Horšovský Týn
Praktický lékař pro dospělé (mapa)

Zkušenosti s paní doktorkou a s paní sestřičkou jsou katastrofální!
Byla jsem tam všehovšudy 5x. A doufám, že víckrát už nebudu muset, Jejich přístup je naprosto neprofesionální. Jakmile tam přijdete s problémem, nebojí se vám vysmát přímo do obličeje. Poslední zkušenost byla s problémem dýcháním, kdy jsem se budila s lapáním po dechu, nějaké dny jsem měla brnění začínající v obličeji a postupně přecházející do rukou, kdy mi tyto postižené části naprosto znecitlivěli, rty zmodrali... samozřejmě mě to vyděsilo. Největší chybou ovšem bylo, přijít s tímto problémem ke zmiňované doktorce, kde se mi smáli, že jsem jako malá měla potíže se srdcem. To už bylo moc, doktorka mě odbyla silnými antidepresivy, které jsem v životě nedala do pusy a do pusy nedám. Když viděla můj pohled, obrátila oči v sloup s otázku: ,, Tak chceš hold teda poslat na nějaký vyšetření srdce?''
S odpovědí ne děkuji jsem přijala recept a otočila se na patě a odešla....jsou to už 2 roky....problémy mám pořád, ale asi radši chcípnu, než se tam vrátit. Až nedávno mi dělal rutinní vyšetření firemní lékař, kde jsem se mu svěřila s problémy. Diagnostikoval chronický zánět průdušek, předepsal léky a léčím se....KONEČNĚ!

s pani doktorkou nejsem spokojena.kdyz k ni prijdu jednou za dva roky s nemoci cekam na osetreni dve hodiny pak me rekne ze sem si potrebovala akorat nekomu postežovat.uz jsem tam nebyla zase dva roky a v blizke dobe tam pujdu pro potvrzeni do prace a tim to pro me hasne

Paní doktorka na správném místě. Nemám žádné výhrady, vždy mi pomohla a chovala se velmi střícně, neměnila bych!

Velmi dobrá lékařka,které nechybí smysl pro hůmor a zároveň profesionální přístup,ochota a porozumění.Prostě lékař na svém místě.Totéž platí i pro sestřičku.Nelze nic vytknout a nezbývá nic jiného,než vřele doporučit.

Má zkušenost s paní doktorkou je velmi negativní, její laxní přístup k pacientovi je velmi neprofesionální ,z tohoto usuzuji,že jí na vyléčení trpícího pacienta vůbec nezáleží,což jí zařazuje do škatulky všech porevolučních lékařů,kteří si drží teplé místo a jisté peníze každý měsíc od nás,tedy svých pacientů.Smutné je to,že si bohužel nemůžete v okolí jiného lékaře vybrat.Nových kvalifikovaných lékařů je velmi málo.Paní doktorka je opravdu náladová a bojíte se k ní vůbec zajít,byť jen s obyčejným nachlazením.

Velice dobrá lékařka.Doporučuji.

mám s apní doktorkou velmi špatné zkušenosti.Je velmi náladová.Asi se mi jí podařilo vždy zastihnout v té špatné náladě.Bohužel.:-(

Je to dobrá lékařka,také mi od ní pomohly veškeré léky.Je ochotná,zábavná,ale je pravda,že jí musíte zastihnout když má dobrou náladu:-))Když má špatný den,umí to dát dostatečně najevo.Ale tohle všechno maže svojí profesionalitou.Známe to všichni i my mívame takzvané dny"BLBEC"Přeji paní doktorce jenom to dobré a hodně štěstíčka a zdravíčka.Také sestřička Míša je perfektní.Ono se tu píše jen o doktorech,ale kde ty by byli kdyby neměli takovéhle sestřičky.I Míša je moc ochotná,poradí,při horších chvílích pohladí milým slovíčkem.

Vždy jsem byla velmi spokojená. Raději o vyšetření více, než aby se něco zanedbalo.

Velmi kvalitní praktická lékařka,pokud si není jista diagnozou pošle Vas k specialistovi a
nic nenechá náhodě.Velmi ji záleží na vyléčení a léky,které mi předepsala nebo doporučila
vždy zabraly.Má velice lidský a pozitivní přístup ke každému pacientovi.