MUDr. Jaroslava Rudová

Pediatr Více

Brandýs nad Labem 1 adresa

Sam. ordinace PL - pro děti a dorost
Riegrova 344, Brandýs nad Labem

Paní doktorka je sice milá a dcera jí má celkem ráda, ale řekla bych že jakmile se jedná o něco vážnějšího a ne příliš běžného, paní doktorka to holt nepozná.

Paní doktorka je velice milá, usměvavá, má výborný přístup k dětem. Navíc je velmi pečlivá!!! Už poněkolikáté mi děti "zachránila". Nenaočkovala mi klučíka s tím, že má rýmu a tudíž uvidíme co se z toho vyklube. Dítě do druhého dne dostalo horečky. Kdyby ho naočkovala, jako to dělají jiné Dr., tak bychom měli asi problém. Podruhé mi poslala dítě, které mělo 4 dny horečky, na ORL, i když na uši to vůbec nevypadalo. Dítě mělo oboustranný zánět stř. ucha. Bez problémů zašle k odborníkovi a je s ní velice dobrá komunikace, poradí i po telefonu. Jen to CRP opravdu chybí.

S MUDr. Rudovou jsem spokojena, velmi spokojena. RB

Milá a hodná paní doktorka, nicméně vůbec nebere v úvahu psychomotorický vývoj miminka (např. jestli v dané době správně koníčkuje, nemá vady jako záklon, jestli umí vleže udržet hlavičku rovně, jestli vůbec udrží hlavičku), kdy včasným odhalením lze např. rehabilitací Vojtovou metodou předejít pozdějším vadám páteře (paní doktorka zřejmě spoléhá na nápravu rehabilitačními tělocviky na základní škole)- absolutně nechápu na základě čeho v průkazce zaškrtává políčko, že je vše ok :-(( Vůbec se nedivím situaci, která vznikla paní výše :-(
Pak také postrádám pediatrické rady např. jak správně manipulovat s miminkem, masáže bříška(namísto předpisu Sab simplexu)- moderní poznatky prostě paní doktorku naprosto minuly.

Naopak zkušenost s výše uvedenou mladou doktorkou (MUDr. Pumrová) mám ve výše uvedeném velice dobrou.

úžasná paní doktorka, až na tu mladou co jí střídá , to je hrůza

S paní doktorkou jsem velmi spokojena, mám u ní dvě děti. Při vyskytnutí jakéhokoli problému se tento hned řešil. Je příjemná, má úžasný přístup k dětem a velmi mě mrzí, že vzhledem ke svému věku již pomalu odchází do důchodu. Je to takový ten laskavý a mateřský typ, který se dnes již moc nenajde.

Vždy milá a usměvavá doktorka,jen mě moc mrzí,že nepoužívá přístroj na měření CRP z prstiku,ubylo by pak hodně odběrů ze žíly a určitě i zbytečně předepsaných antibiotik.

Lékařka milá, to ano, pečlivá, nicméně skutečnost, že neposílá "zbytečně" na jiná místa u nás znamenala, že u dcery nebyla rozpoznána neurologická vada, dokonce ano tím deformace nožiček. Jednala jsem sama a po vyšetření na neurologii jsem se dověděla diagnozu a bylo pozdě s tím něco dělat. Při roční všeobecné prohlídce MUDr Rudová opět konstatovala, že je dcera v pořádku, po té jsem ji teprve dala nález. Zklamala mě. Moc. Bohužel.

skvělá doktorka,má hodně zkušeností a s každou maličkostí Vás hned neposílá jinam,ale sama poradí co a jak.škoda jen,že odchází do důchodu.

Nejlepší doktorka na světě, umí to s dětma a je vždy usměvavá.