Praktický lékař pro dospělé
Bulharská 2973, Česká Lípa

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Paní doktorka Nemynářová je jednim z poslednich lekaru, kteri maji na mysli zdravi a zivot pacientu a ne honeni bodu. Leci od brzkeho rana, hodinu pred stanovenou ordinacni dobou a i hodinu dve po jejim skonceni. Vedle jejich pacientu ji radi vyhledavaji i pacienti dalsich lekaru v dobe, kdy tito neordinuji, nestiha. Je velice inteligentnipomohla mne i rodine s vylecenim ruznych nemoci.. Je velice milá, příjemná a ochotná. Jsem, stejne jako nase deti, její pacientkou již leta a jsme naprosto spokojeni. Za jeji peci dekujeme a jsme radi, ze muzeme dat pet hvezdicek.

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Velice profesionalni pristup od uvodniho vyslechnuti problemu, je empaticka, po stanoveni lecby. Vysoce inteligentni, pomohla i s tim, co v nemocnici nezvladli. Soucasne lidska, je s ni mozno pohovorit i o podminkach pro lecbu v rodine a pod. Vdecim ji za zivot, jiz dvakrat jsem byl v koncich a vytahla mne zpet. Mohu ji jen doporucit, hlavne at nam dlouho zustane.

Pečlivá,svědomitá,vzdělaná,příjemná. Nenechává nic náhodě,okamžitě jedná. Se svojí sestřičkou tvoří vynikající tým.

Doktorka na vysoké úrovni a jsem velice spokojeným pacientem.

Dobrý den. Výborná paní doktorka, skvělý lidský přístup, velmi ochotná. Doporučuji já i celá rodina.

Výborná, skvělá lékařka s pochopením pro obyčejné lidi. Zdravím a vřele doporučuji Jana

nejlepší obvodní lékař jakeho jsem mel,přesné diagnozy a velmi přijemný přístup k nám pacientům

Tak bych si představoval ideálního doktora!

Jako závodní doktorka nestojí za nic,pokud k ní příjdu s určitým problémem tak ho nedokáže vyřešit a radši napíše že jste schopen, myslím že by si to mohla vyměnit ze sestřičkou ta je oproti ní moc milá.

Je dobrá.