Jaroslava Kunčarová, pediatr Ostrava

MUDr. Jaroslava Kunčarová

Pediatr

Dr. Martínka 7/1491, Ostrava-Jih , Ostrava
Poliklinika Hrabůvka s.r.o.

Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, + 3 Více

Zobrazit ostatní pediatrů v okolí

Nejlepší paní doktorka a sestřička nemohli jsme si vybrat lepší tým vždy nám poradí a nikdy neodmítne dělá vše proto aby byly děti zdravé...

Skvělá paní doktorka i kardiolog. Výborný přístup k dětem, vždy ochotná a milá. V každé situaci ochotně poradila a vždy dobře. Se sestřičkou tvoří skvělý tým. Můžu jen a jen doporučit.

Perfektní přístup k mojí tříleté dceři, obdiv, vyšetření formou hry, profesionalita, zájem, myslím, že svoji profesi vykonávají skvěle a hodně pomohou, děkuji.

Mám tři syny - dnes už dospělé. Když byli malí, náhodou jsme se dostali k paní doktorce. Byla to náhoda, za kterou jsem a budu celý život vděčná. Lepšího dětského lékaře jsem si nemohla přát. I sestřička Maruška je skvělá.
Profesionalita se přirozeně prolíná s klidným lidským přístupem k pacientovy, vstřícností, pohodou, pečlivostí, důsledností, obrovským zájmem o zdraví svých malých pacientů. Moc paní doktorce i sestřičce děkuji a vděčím jim za zdraví svých dětí. Irena

K paní doktorce jsem chodila již jako dítě a vždy na mě byla moc hodná. No a když se mi pak narodila dcera se srdeční vadou, bylo jsem velmi ráda, že si ji paní doktorka vzala do péče. Ona i sestřička jsou VŽDY ochotné pomoci a poradit. Domluva je naprosto bez problémů a těžko bych si dokázala představit profesionálnější přístup jak ze strany paní doktorky, tak i ze strany sestřičky. Vzhledem k náročnosti a závažnosti onemocnění pacientů, k jejich počtu a neustále se měnícím zdravotnickým předpisům je obě obdivuji, že to vše dokáží zvládat a přitom si zachovat lidský přístup. Moc děkuji, že Vás máme!!

Je to skvěla doktorka. Já ji měla jako dítě a dala jsem k ní i mé dvě děti.Bohužel postupem času jsem je musela odhlasit abych uvolnila místo pro kardiologické děti ( s mé vlastní vůle) a najít si lékaře blíž k domovu. Přesto se nadále stýkám s paní doktorkou dál i když jen pracovně a doteť je ochotná mi pomoc s dětmi, když si nevím rady. Dokonce i když jsem vyrostla s dětských střevíčků tak mě paní doktorka nechala odebrat krev neboť se ji neco nelibilo na mě. Je to takový strářný anděl.
Mohu jen doporučit její chovaní jak k dětem tak k rodičům je perfektní: Faranová
P.S.: sestřička je také báječná a je to kapanek hlídací pes, ale tak to má být :DDDD osobní strážce ordinace :DD

Vždy profesionální a hlavně lidský přístup k malým pacientům.Příjemná a milá sestřička.

S paní doktorkou jsem velmi spokojená. Má se mnou a mými dotazy zlatou trpělivost. Děti ji od malička mají rádi. Je to profík. Sestřička je taky úžasná. Je radost k nim do ordinace chodit. Vždy milé, klidné, vstřícné a ochotné. Děkuji.

S paní doktorkou jsem velice spokojená,ať se to týče odborné stránky,tak i individuálního přístupu k malým pacientům.Pochvala patří také sestřičce.

Skvělá doktorka,výborná kardioložka.Jen více takových.