Jaroslava Janatová, praktický lékař Hrádek nad Nisou

MUDr. Jaroslava Janatová

Praktický lékař Více

Tovární 225, Hrádek nad Nisou
Praktický lékař pro dospělé

Ochotná, vstřícná,pečlivá, spokojenost po všech stránkách.Mohu jenom doporučit !! Vše ostatní je již věcí názoru.Vždy se najde někdo nespokojený, nikdo nejsme dokonalý..

Paní doktorka pracuje opravdu velmi pomalu až laxně. Její přístup má k profesionálnímu lékaři velmi daleko. Bohužel hřeší na to, že v Hrádku jsou lékaři na bohužel vesnické úrovni, takže mezi nimi je nejspíše jedna s těch lepších.

Chodím k paní doktorce Janatové již několik let ,ale vadí mi to,že když sedím u ni v ordinaci,tak ordinuje po telefonu s dalším pacientem,nebo řeší dalšího pacienta se sestřičkou.Já sedím ,poslouchám a čekám.Pak až vyjdu ven tak se v čekárně lidí diví co jsem tam tak dlouho dělala.Mně se přitom věnovala 5 minut a cca 15 minut se věnovala výše uvedeným činnostem.

Paní doktorka najednou ordinuje s více pacienty. po telefonu, se sestřičkou, a pacient sedí na židli a čeká a poslouchá...

super lékařka s sexepilem

Nejlepší praktický lékař v Hrádku! A to,že si v čekárně posedim delší dobu je pro mě lepší,než aby mi určila špatnou diagnozu ode dveří a bez důkladného vyšeření mě poslala domů a něco zanedbala. Protože i takové lékaře v Hrádku bohužel máme.

Paní doktorka je precizní ve své práci, velmi ochotný a milý přístup. Vždy se snaží maximálně pomoci. Vřele doporučuji.

Vztřícný vztah k pacientům, milá, pečlivá.

Nic neopomene a dokáže pozbudit.

Velmi dobrá lékařka, opravdu jen ty čekací doby.