Sam. ordinace PL pro dospělé
Boženy Němcové 442 , Hostinné

Lepší paní doktorku jsem za život nepoznala nikdy nepodcení zdravotní stav pacienta a je vždy milá ,ochotná a pomůže každému Lenka Rodrová

Paní doktorka nám vždy maximálně vyhověla, když měl manžel ledvinovou koliku (ledvinové kameny), přijela i v noci, aby ho prohlédla, má přehled jak v klasické medicíně, tak v alternativní, ochotně posílá na různá vyšetření, která se zdají ostatním doktorům moc "drahá", je velmi pečlivá. Určitě bych si ji vybrala jako rodinnou lékařku.

vždy naší rodině vyhověla a snažila se pomoci,nemáme s ní žádné problémy

Paní doktorka je nejlepší, ke komu jsem kdy chodila. Laskavá, obětavá, lidská s příjemným přístupem. Navíc pokud ji poprosíte o diskrétnost, nemusíte se obávat. Takový přístup jsem už dlouho nezažila. Vedle klasické léčby nabízí i alternativní, např. přes bylinky, což vítám. Opravdu odborník ve své profesi. A že občas neví, jak tu někdo psal? Znáte snad člověka, který ví všechno???

Velmi svědomitá a příjemná doktorla.Nikdý jsem si na ní nemohla stěžovat.

Moc dobrá Doktorka, svědomitá, vstřícná, spolehlivá a pečlivá, a to samé platí o sestřičce v její ordinaci patří jim velký Dík .

Velice svědomitá a obětavá lékařka má velice příjemné jednání a je radost se u ní nechat léčit.Peníze ji ještě nezkazily jako některé její kolegy z Hostinného.

Je opravdu dobra.

Paní doktorka Halaxová je velmi milá, zodpovědná a spolehlivá.Chdíme k ní s manželem mnoho let a jsme rádi, že máme štěstí , že můžeme chodit k takovému lékaři.Takových lidí se nerodí moc a vůbec co se týká lékařů,jsou mezi nimi velké rozdíly ,jak v dobrém tak i ve zlém , ale paní doktorka Halaxová je originál ..Sestra Lenka, která u ní pracuje, tak ta také nemá chybu, obě tyto ženy mají srdíčka na správné straně a my jsme vděčny že k nim můžeme chodit se svými bolístkami.Nestydím se za toto moje psaní podepsat. Vážím si jich obou a manžel také.Chvojkovi Rudník

VÝBORNÁ PANÍ DOKTORKA,PEČLIVÁ,NIC NEZANEDBÁ A JE VELMI MILÁ A MÁ VELMI MILOU A PŘÍJEMNOU SESTŘIČKU.JSME S MANŽELEM MOC SPOKOLJENI.ALENA A JENDA