Praktický lékař pro dospělé
Bendlova 2236, Česká Lípa

Umístění: Praktický lékař pro dospělé

Paní doktorka je sice příjemná, hodná, ale když jsem ji před lety upozornila, že občas "cítím" srdce, tak mi sestra natočila 30 vteřinové EKG, kdy jsem ho necítila, a paní doktorka usoudila, že jsem v pořádku. Tak jsem to dál neřešila. Asi za 2 roky jsem skončila na JIPce s fibrilací, tachykardií, arytmií, za vteřinu 12 mě zachránili. Od té doby jsem v ID 3. stupně, v péči kardiologa, prošla jsem hospitalizacemi ve 3 nemocnicích, mám za sebou několik zákroků, a jasně, změnila jsem praktického lékaře.

Paní doktorka je doktorka na svém místě, pomohla mne i cele rodině. Jsem pacitentem paní doktorky již dlouha léta a nedám na ni dopustit. Je opravdu odborník. Vřele doporučuji!

K paní doktorce chodím mnoho let předtím tam chodila babička a v současnosti i celá rodina. Je to velice příjemná paní doktorka která ochotně vyslechne problém a poradí či odešle ke specialistovi. Za sebe ji jen mohu děkovat. Pavel Čížek

Paní doktorka je možná příjemná, ale to je vlastnost, kterou by měl mít např. psycholog. Od ní bych čekal, že bude znalá nemocí a jiných fyziologických obtíží. Bohužel paní doktorka není znalá ani tak rozšířené a časté nemoci jako je angína, dokonce ji nepozná ani když ji na ní člověk jmenovitě upozorní. Jít k paní doktorce s něčím horším asi bych se bál, že ji uvidim naposledy...

velmi lidsky pristup, vzdy poradi a pomuze.

Je to rozhodně nejlepší praktický lékař v okolí, vždy je ochotna pomoci a to i mimo ordinační hodiny, všem DOPORUČUJI!!!
Mé rodině hodně pomohla.

velice lidský přístup, vždy ochotná pomoci.a to i o víkendu.
doporučuji všem

Všechny negativní komentáře "sedí" přesně na naše zážitky. Naprostá naivita, neschopnost a tupé poznámky. Odmítá na požádání poslat k proktologovi, že prý vyšetřit konečník taky umí.Tak mi řekla, že nic tam není. Smaozřejmě odborník zjistil problém a léčíme ho. Samolibost neskutečná.
Zná jen chřipku a nachlazení. Takto může dělat lékaře většina lidí.
Kvůli ochotnému klábosení s důchodci velmi dlouhé čekání.

Paní doktorka má podle mě lidský přístup, co se týče sestry, tak ta je podle mě pěkná xxxxx. (každý ať si doplní nadávku na 5 dle libosti)

Co se týká práce paní doktorky, je jedna z nejlepších. Má lidský přístup a já díky jejímu přístupu k mým problémům nepotřebuji odborné lékaře. Dle mé zkušenosti rozumí jak neurologii, tak je dobrá psycholožka. Občas se stane, že i renomovaný odborník se sekne,
důležité je, že pacient přežije. Co se týká sestry, je to osobnost na svém místě.
Vy všichni kritici, běžte si to na dva dny zkusit a pak pište recenze a názory.