Adresa

Vrbenská 761, Valašské Meziříčí
Praktický zubní lékař (mapa)

Na tento adrese online kalendář není aktivní

Požádat o spuštění kalendáře
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, + 1 Více
Nedostatek informací o službách a cenách

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4

Obecné skóre
10 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
Z
Ověřeny pacient

"Paní doktorka" má místy velmi neprofesionální, až bych řekla buranský, přístup ke klientům. Vázne jak chování, tak péče - opětovně vypadávající plomby, zanedbaný zánět, laxní přístup při prosbě o pečlivější kontrolu. Odcházím k jinému lékaři.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


K
Ověřeny pacient

Bohužel se musím přidat k záporným komentářům. To o vykazovaní zdravotní péče u pojišťovny by si měl opravdu každý hlídat! Mě byly účtovány při každé opravě kazu i infiltrační anestezie, kterou jsem si nikdy nenechala aplikovat!!! Jen při trhání zubů. Naví přítel chodil po sobě asi 7x do ordinace, pokaždé s tím samým až skončil na pohotovosti v Olomouci, kde mu bylo sděleno, že má v zubu šílený zánět a musí ven! Ještě v ten den byl u paní zubařky, která to nepoznala??? Za mě určitě ne.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


V
Ověřeny pacient

NEDOPORUČUJI. Péče vázne, paní doktorka není schopna odhadnout způsob léčby. Pak s od bolesti téměř chodíme po stěně, otec musel na pohotovost do Olomouce. DOPORUČUJI prohlédnout u pojišťovny, co si doktorka vykazuje!!!! Mě se stalo, že jsem měla započítanou kontrolu po týdnu a opravu kazu a vůbec jsem tam nebyla. Má spolubydlící měla vykázány 4 nové korunky v den oslavy její dcerky, v sobotu 27.7.2013 - korunky dělány nebyly. Opravdu si to kontrolujte.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


M
Ověřeny pacient

Vynikající stomatolog. Vstřícné prostředí,fungující profesionální tým začínají už příchodem na recepci,následná péče stomatologa,informace o zákroku,jak pečovat o chrup atd. Mohu jen doporučit.


J
Ověřeny pacient

Od paní doktorky jsem souhrou špatných okolností odešla a teď mě to velmi mrzí - vždy milý a profesionální přístup, nikdy jsem z ní neměla strach (a jakože se zubařů bojím!!!), velmi příjemná paní doktorka i sestřička, vždy pomohla...


Vstřícné prostředí, od sekretářky, až po odchod. Snad nikdy jsem u ní nezažil bolest a když, tak byla jen chvilková. Ordinace je čistá a pěkně dekorovaná.


Paní doktorka mi vždy pomůže..chodím k ní odmalička a nikdy jsem neměla nejmenší strach, vím, že mi vždy vyšla vstříc a že jí mohu důvěřovat. Už to tu bylo zmíněno a je to pravda, paní doktorka nevrtá kažnou blbost, protože ví že je to zásah do organismu a ti lékaři kteří vám neustále vrtají vše na co přijdou na vás jen vydělávají.


A

Pní doktorky si vážím jako odborníka, o čemž jsem se mnohokrát přesvědčil.
Myslím ,že uvažuje hlavou a nevrtá do všeho co ji přijde pod ruku.
Ochota a vstřícnost se ji nedá upřít a spolu se setřičkou jsou dosti dobrý tým.
Myslím, že by si zdravotnictví zasloužilo více takových lékařů.


Z

Doporučuji. Při provádění všech doporučení paní doktorky, se mé zuby o 100% zlepšily.


R

Od té doby, co k ní chodím mě zuby nebolí a nemám s nimi problémy. To samé manželka a děti. Můžu jen doporučit!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti