MUDr. Jaroslava Chudobová

Samostatná ordinace PL pro dospělé
nám. Smiřických 46, Kostelec nad Černými Lesy

Samostatná ordinace PL pro dospělé
Na zlodějce 320, Stříbrná Skalice

velice dobrá,milá,ochotná a zkušená lékařka,vždy mi rychle a ochotně pomohla,a člověk nemusí čekat celý den v čekárně,takových lékařů by bylo potřeba v našem zdravotnictví více

Paní doktorka mne vždy vyšetřila jak se má, nikdy ne ode dveří, nic nepodceňuje,je milá, i sestřička a nečeká se v čekárně celý den. Pokud je potřeba, odesílá na další vyšetření. Ti, co se jim nelíbí, že jim na chřipku dá Paralen a cítí se odbytí, mají štěstí, že na rozdíl od nich ona ví co je chřipka a že antibiotika (atb) jsou zde absolutně k ničemu a jen by zatěžovala organismus(pro ty co to do teď netušili - chřipka je virové onemocnění, které se léčí klidem a Paralenem, oproti tomu např. angína je bakteriální onemocnění, na které se dávají atb, jelikož atb účinkují POUZE na bakteriální onemocnění).

je super doktorka posílá na veškerý vyšetření pokud si není jistá

Bohužel doktorka, která léči pacienta od dveří!!! Pokud k ní jdete jen s chřipkou napíše vám paralen nebo brufen a je to hotovo, pokud chcete poradit nebo příjdete s vážnějším onemocněním nedokáže vám poradit!!! Kdyby tato doktorka dávala jen razítka tak si myslím, že na to by se hodila!!!

Naprostá spokojenost... :-)

Milá, louho se nečeká, je ochotná odeslat k odbornému lékaři, aniž by se urazila. Doporučuji.

S touto lékařkou jsem byla vždy spokojená .Je milá ochotná a ještě se v čekárně netráví celý den.

Já osobně jsem spokojen.

Tuhle lékařku mám rád,v čekárně se dlouho nesedí,jde to jako na drátkách,je milá .