Lidická tř. 108, České Budějovice
GynMed CB s.r.o.

Senovážné nám. 2, České Budějovice
Gynekologie

Umístění: GynMed CB s.r.o. Jiný

K panu doktorovi chodím už pár let a jsem s ním co se peče týká,spokojená.. největší mínus je komunikace... dovolat se do ordinace je nadlidský výkon! Pochopím že se nelze dovolat den ale dva měsíce? ! Když už jdete osobně s problémem, zjistíte že v ordinaci nikdo není..nebo přijdete na objednání a doktor nikde! Doporučuji lepší objednávací systém a komunikaci alespoň na webu! Nebo přidat telefonní linku pro pacienty.. člověk si vezme propustku z práce a když přijde do ordinace, najde na dveřích že je dovolená!!

Umístění: GynMed CB s.r.o. Běžné prohlídky

Pan doktor Tůma je svéráz. Chvíli mi trvalo si na něj zvyknout. Je náladový a moc se s ničím nepáře. Co nepotřebujete vědět, to vám neřekne. Paradoxně mi to vyhovuje. Co bych vytkla je ne úplně pozitivní působení na ženskou psychiku. Zvlášť před porodem, kdy je žena nejcitlivější a on se nechá slyšet, že pravděpodobně rodit normálně nebudete. Je lepší si ho moc nebrat k srdci. Druhá věc je, že se tam absolutně nedá dovolat, jejich linka je katastrofa, ale to není až tak vážný problém. Prostředí je super a zatím bylo vše že zdravotní stránky v pořádku.

Umístění: GynMed CB s.r.o. Krvácení mimo periodu

Dobrý den,dnes po návštěvě Dr.Tumy s akut.potížemi si hledám jiného gynekologa. Jsem po konizaci(vážnější nález),začla jsem vcera krvácet mimo periodu(což jsem nikdy takový problém neměla)tak jsem prosila o kontrolu. Dr Tůma dal najevo že obtěžuji,že je to normalni,že to není žádný problém.....cítila jsem se strašně. Všude se dovídáme krvácení mimo periodu není v pořádku,zvlast po konizaci,a když s tím jdete k lekari je naštvaný že obtezujete. Jsem velmi zklamaná☹️

K panu Tumovi chodím krátce,ale jsem velmi spokojená.Je to profesionál s velmi milým přístupem.Zodpoví vždy vsechny me dotazy,i kdyz jsou obcas zbytečné...Jsem moc rada,ze prave k nemu můžu chodit.M.M.

Při vyhledávání gynekologa po mém přestěhování do jižních Čech pro mne bylo zásadní, krom odborných znalostí a schopností, jak lékař jedná s pacientem. Dala jsem na doporučení kamarádky a rozhodla se přejít k panu doktoru Tůmovi.
Hned při prvních kontaktech s ordinací pana Tůmy, které probíhaly po telefonu, mne mile překvapilo jednání obou sester, což bývá často kámen úrazu. Dále na mne pozitivně zapůsobil již při návštěvě pan doktor, který se se mnou přivítal a podal mi ruku. Toto opravdu nebývá u lékařů standard, minimálně já se s takovým jednáním nesetkala, a již o něčem vypovídá. Jednání jak ze strany pana doktora, tak ze strany obou sester bylo vždy korektní, vstřícné a milé, nikdy nic nebylo problém.
Na první kontrole mi pan doktor potvrdil začínající těhotenství. To probíhalo celou dobu až do začátku třetího trimestru naprosto ukázkově, neměla jsem žádné potíže, miminko krásně prospívalo a mě bylo celou dobu dobře. Při velké kontrole ultrazvukem ve 32. týdnu pan doktor objevil v dutině kolem plic miminka tekutinu, což signalizovalo závažný zdravotní problém. Vše mi vysvětlil, jednal se mnou maximálně citlivě, ale nezastíral, o jak závažnou situaci se jedná. Okamžitě nám s manželem domluvil návštěvu v centru genetiky v Budějovicích, kde nás do hodiny přijali a oba s manželem vyšetřili.
Díky vysoké kvalitě vybavení ordinace pana doktora Tůmy, jeho znalostí a pečlivosti objevil u našeho miminka zásadní problém. Nebýt jeho, neměli bychom dnes doma zdravé dítě.
Člověk může namítnout, že řešit takové věci je jeho zaměstnání a povinnost. Chtěla bych věřit, že by takový problém odhalil každý lékař. Já jsem každopádně vděčná, že jsem pacientkou právě doktora Tůmy. A rozhodně není povinností empatie a citlivý přístup, který u pana doktora Tůmy člověk vždy nalezne.
Také oceňuji, že mi jedinkrát nevnucoval jakékoliv doplňky stravy, nikdy jsem nemusela zbytečně nic platit navíc. K průběhu těhotenství přistupoval se zdravým selským rozumem, o což jsem se po celou dobu snažila i já. A v momentě, kdy nastal problém, byl 100% profesionálem s lidským přístupem a o stav našeho miminka se stále zajímal, přestože jsem byla již delší dobu svěřena do péče FN Motol a on již za mne neměl zodpovědnost.
Závěrem bych se chtěla vyjádřit k negativním reakcím, které zde na profilu pan doktor má. Žádné zbytečné poplatky jsem nikdy nemusela platit. Rozhodně si nemůžu stěžovat na zbytečné ultrazvuky. Mimochodem velkou výhodou je laboratoř přímo v budově ordinace, tudíž člověk nemusí kvůli každému vyšetření jezdit na další místo. Dovolat se do ordinace k lékaři občas může být složitější, což je i u jiných lékařů běžné, ale max. na 3. pokus to vždy vyjde. Nikdy jsem na vyšetření nečekala déle než 10 minut. Pokud přijdu dříve, než jsem objednaná, sestra mne i dřív přijme. Cena fotografií miminka mi rozhodně nepřijde přehnaná, mám přece volbu si fotku nevzít. A pokud někdo nemá 300 Kč na 3D foto, které je moc pěknou vzpomínkou, tak nevím, jak uživí své dítě. Na dveře se sice nesmí klepat, ale přesto jsem párkrát musela toto pravidlo z objektivních příčin porušit a sestra se na mne nikdy neobořila, byla vždy milá a vyhověla mé prosbě.

Svělý a milý pan dokor a odborník a profesionál. Mám k němu důvěru a vždy pomohl.Jeho sestřičky jsou take moc milé! Prostě 1*

Pana doktora mohu jen doporučit. Je to odborník na právem místě! Dnes se bohužel všude setkáváme s vyhořelými protivnými lékaři, ale pan doktor je pravý opak. Mile a s úsměvem odpovídá na všechny dotazy, jeho vystupování ve mě vzbuzuje naprostý klid. Pocit, ze mu lze důvěřovat je k nezaplacení! Jeho sestřičky jsou take velmi milé! Takových lékařů jen vic a všude!

W

K Panu doktorovi chodím od svých patnácti led teď momentálně čekám druhé miminko a to že chce poplatek za nějaká vyšetření mi nevadí když vím že bude mé miminko v pořádku Je to opravdu doktor který se dokáže vcítit do vaší situace když sem o jedno miminko přišla tak mě dokázal uklidnit a díky tomu sem se psychicky neshroutila
Veronika

K panu doktorovi chodím už nějaký čas a mám ho velmi ráda. Operoval mě i při konizaci a ten pocit, když vás operuje někdo koho znáte a máte k němu důvěru je k nezaplacení. Slyšela jsem na něj i negativní ohlasy, ale ruku na srdce, není na světě člověk ten aby se zavděčil lidem všem. Takže za mě můžu jen doporučit.

Za mě jeden z nej doktorů, co jsem potkala. Chodím k němu už několik let a jsem stále spokojená. Milý přístup od něj i od sestřiček. Můžu se zeptat na co chci a vždy se mi dostane odpovědi. Když je problém, řeší ho. A z vlastní zkušenosti vím, že dokáže podržet i psychicky. Podání ruky a otázka jak se mám je samozřejmostí, s kterou jsem se zatím jinde nesetkala. Možná si určuje poplatky, které nejsou samozřejmostí, ale proč si nepřispět na čistou a pěknou ordinaci a péči, která mi třeba v těhotenství zajistí, že je vše ok. Raději přispěju a budu klidná, že je pro mě bylo uděláno i něco navíc. Nic není 100% ale já jsem zde spokojená a když se mě někdo zeptá, řeknu ano, doporučuji.