Liliová 13, Praha

Legerova 42, Praha 2, Praha
Cévní Ordinace

Zobrazit ostatní profily imunologů v okolí

C

Pana Mudr Jaroslava Svobodu znám od jeho nástupu na FN na Karlově náměstí. Naposledy jsem s ním mluvila ve Faustově domě v roce 1992., kdy mi velmi pomohl se s nemocným synem. Je to jeden z nejlepších a nejobětavějších lidí, které jsem poznala. Za vše mu moc děkuji a přeji mu mnoho zdraví, úspěchů a vše nejlepší. S úctou M. Chmelařová

Naprosto mimořádný, neobyčejně vzdělaný a neobyčejně obětavý a lidský lékař. Dokáže propojit veškeré obory medicíny, dívá se na člověka celostně. Pomůže i tam, kde to již ostatní vzdali. Vděčím mu za velmi mnoho. Jeho pohled na svět, na medicínu i koncepci zdravotnictví je velmi originální a inspirující.

Výborný lékař a diagnostik s rozsáhlými znalostmi všech oborů lékařství.
Poslední záchrana pro mnohé pacienty, kteří prošli soukolím českého zdravotnictví

Doktor Svoboda nemám prakticky v ČECHÁCH konkurenci-je to nejlepší současný imunolog v ČR.

Alekos Kufudakis

Bezkonkurenčně nejlepší. Lékař v dávno zapomenutém smyslu slova, pro něhož je výkon lékařské praxe povoláním, něčím jako kněžským posláním. Vynikající erudice a umění posuzovat v souvislostech všechny dílčí výsledky spolu se schopnosti vidět v pacientovi jedinečnou bytost - to je charakteristika tohoto lékaře definovaná klíčovými slovy.
Ivana KG

Empatický lékař s obrovským odborným přehledem. Pro pacienty se systémovými onemocněními doslova lékař poslední záchrany.

F

Výborný lékař,výborný člověk.

C

vynikajici lekar, svetove znamy odbornik - zakladatel lecby AIDS v Ceskoslovensku, autor mnoha knih a clanku o immunite, ktere jsou charakteristicke hloubkou chapani dnes vedouciho oboru lekarstvi, immunologie.
Jako lekar je nadan vzacnou schopnosti vcitit se do situace a potizi sveho nemocneho. Dokaze pohotove rozpoznat nemoci v jejich uplnem zacatku a je mnoho lidi, vcetne me, kteri mu vdeci zivotem.

Naprosto vyjímečný lékař v dnešní době v rámci ČR! Velmi doporučuji všem bezradným pacientům (jako jsem byla já) tohoto vynikajícího odborníka s lidským přístupem ke každému.

p. doktor, nám zachránil tatínka! clovek na pravem miste...doporucuji tem, kteri nevi, kudy kam se svym zdravym.