Jaroslav Svoboda, imunolog Praha

MUDr. Jaroslav Svoboda

Imunolog, Internista Více

13 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresy (2)

Liliová 13, Praha
Nestátní ZZ MUDr.J.Svobody

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily imunologů v okolí
Legerova 42, Praha 2, Praha
Cévní Ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily imunologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

5

Obecné skóre
13 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
J
Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo Jiný

Dnes som po dlhých rokoch počúval Dr. Svobodu na jednom televíznom kanály v relácii "Interview" a za ten krátky čas som mnoho pochopil. Som veterinárny lekár a vedel ma zorientovať v súčasných problémoch. Dovoľujem si napísať obrovské poďakovanie pretože som Dr. Svobodu spoznal osobne kedy v koncom 80. rokoch nikto nevedel v Československu pomôcť mojej manželke ktorá mala vtedy len necelých 30. rokov a vďaka pánu doktorovi mohla ďalej žiť ďalších 30 rokov. Počas hospitalizácie som mohol chodiť za ňou bez problémov a našiel si na mňa stále čas. Aj potom keď som chodieval do Prahy pracovne. A už vtedy bol na roztrhanie ale stále si našiel čas všetko kľudne vysvetliť. Aj po toľkých rokoch mu vďačím za veľmi veľa nie len ako sa staral o moju manželku ale bol mojim vzorom ako sa má lekár chovať k svojmu okoliu. Pán doktor pohladilo mi dušu Vás vidieť v TV po toľkých rokoch a prajem Vám zdravie, pohodu a ešte mnoho rokov robte radosť svojim pacientom. S úctou


J
Umístění: Nestátní ZZ MUDr.J.Svobody Jiný

Výrazně prodloužil život mé matce, co bojovala s rakovinou. Vždycky jasně vysvětlil jak se věci mají, co je možné a díky jeho péči nezesnula po tolika chemoterapiích na běžnou infekci a nejspíš žila několik let víceméně jako zdravý člověk. Kéž by se staral o sebe jako o své pacienty.


C
Ověřeny pacient

Pana Mudr Jaroslava Svobodu znám od jeho nástupu na FN na Karlově náměstí. Naposledy jsem s ním mluvila ve Faustově domě v roce 1992., kdy mi velmi pomohl se s nemocným synem. Je to jeden z nejlepších a nejobětavějších lidí, které jsem poznala. Za vše mu moc děkuji a přeji mu mnoho zdraví, úspěchů a vše nejlepší. S úctou M. Chmelařová


V
Ověřeny pacient

Naprosto mimořádný, neobyčejně vzdělaný a neobyčejně obětavý a lidský lékař. Dokáže propojit veškeré obory medicíny, dívá se na člověka celostně. Pomůže i tam, kde to již ostatní vzdali. Vděčím mu za velmi mnoho. Jeho pohled na svět, na medicínu i koncepci zdravotnictví je velmi originální a inspirující.


Výborný lékař a diagnostik s rozsáhlými znalostmi všech oborů lékařství.
Poslední záchrana pro mnohé pacienty, kteří prošli soukolím českého zdravotnictví


Doktor Svoboda nemám prakticky v ČECHÁCH konkurenci-je to nejlepší současný imunolog v ČR.

Alekos Kufudakis
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```


Ověřeny pacient

Bezkonkurenčně nejlepší. Lékař v dávno zapomenutém smyslu slova, pro něhož je výkon lékařské praxe povoláním, něčím jako kněžským posláním. Vynikající erudice a umění posuzovat v souvislostech všechny dílčí výsledky spolu se schopnosti vidět v pacientovi jedinečnou bytost - to je charakteristika tohoto lékaře definovaná klíčovými slovy.
Ivana KG


S

Empatický lékař s obrovským odborným přehledem. Pro pacienty se systémovými onemocněními doslova lékař poslední záchrany.


F

Výborný lékař,výborný člověk.


C

vynikajici lekar, svetove znamy odbornik - zakladatel lecby AIDS v Ceskoslovensku, autor mnoha knih a clanku o immunite, ktere jsou charakteristicke hloubkou chapani dnes vedouciho oboru lekarstvi, immunologie.
Jako lekar je nadan vzacnou schopnosti vcitit se do situace a potizi sveho nemocneho. Dokaze pohotove rozpoznat nemoci v jejich uplnem zacatku a je mnoho lidi, vcetne me, kteri mu vdeci zivotem.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti