Hanychovská 781, Liberec

Umístění: Ordinace těhotenství

Odporný člověk. V 16-tém týdnu mi odmítl udělat fotku ultrazvuku, protože "Co budu dělat s tou fotkou, pokud bude dítě postižené?" Na druhém ultrazvuku mi řekl, že nevidí, že by dítě mělo nohy. Arogantní, nechutné jednání. Už mám jiného lékaře. K Soukeníkovi bych už nikdy nešla!

Eufemisticky - neuvěřitelně arogantní ..! Mám co dělat, abych nevolila jiné výrazy. Musí mít velké komplexy, když zhodnotím míru potřeby ponížit pacientku.
Chcete se cítit jako měňavky v království pana doktora? Pak doporučuji.

Velmi mne zarazil arogantní přístup, který jsem doufala, že patří už jen do dob reálného socialismu.
U tohoto doktora jsem při UZ vyšetření zažívala opravdu nepříjemné pocity, nebyl schopen normální slušné komunikace, jednal z povýšené pozice ve smyslu "vy jste tu pro mně, ne já pro vás, tady si lehněte a na nic se neptejte, já sám rozhodnu, o čem se budeme bavit".
Tento doktor nemá pojem o základech příjemného proklientského přístupu, což je o to smutnější, když pracuje na "vyhlášené" soukromé klinice, kde si pacientky na jinak standartní vyšetření hrazené pojišťovnou doplácí 1200,-.
Rozhodně nedoporučuji.

Skvely gynekolog, prijemny k pacientkam, dokaze pomoct. Jsem u nej cca 10let. Pomohl s dvema tehotenstvyma. Od te doby co jsem u nej, nemam zadne potize.

Dnes jsem byla po roce na kontrole, na cytologii. Paní doktorka mě vyslechla, poradily jsme se, udělala mi cytologii. Mám zavedenou Mirenu, kterou mi mají v listopadu vyndat a dát novou. Paní doktorka je skvělá, ale sestřička mi řekla, že za jejich mirenu a si účtují 7000kč. Při tom hned v lékárně mireny prodávají na předpis za cca 5000 kč, a když to budu mít na recept, tak mi to nezavedou. Přemýšlím o změně. Sestra mě zklamala.

Musím souhlasit, že se pan doktor někdy chová arogantně a už jsem se párkrát setkala i s tím, že mě nenechal domluvit, ale na druhou stranu si musíme uvědomit, že je to ješitný lékař jako každý jiný (jsou výjimky) a že je náladový, no jo, to je, ale kdo není, že? V těhotenství se o mě staral a strará dobře, což je pro mě podstatné. Chtěla jsem ho po pár nedorozumění změnit, ale pak jsem si řekla, že to s ním ještě zkusím a chodím k němu dál (již asi 6, možná 7 roků), a to k němu dojíždím 40 km. Pokud je nepříjemný, snažím se to házet za hlavu. Nemám moc na výběr, abych hledala lepšího. Zatím se žádný průšvih nestal, naučila jsem se zbytečně nemluvit, protože to fakt nemá rád a je to ok. A sestřička je náhodou v pohodě. Dámy, které nejste spokojené, nesmíte se dívat na Ordinaci v růžové zahradě a podobné seriály :-)

Pan doktor by se opravdu mněl věnovat jiné práci,chodím k němu 2 roky a také nejsem spokojená .Trápí mně záněty vaječníku,mykozy ,pořád doloka,nic vám neporadí.Je ironický,bojím se ho na cokoliv zeptat a rád ponižuje,je to muj názor a za tím si stojím,podle mně chce jen hrabat prachy o nic jiného mu asi ani nejde.Myslím ,že nemá potřebu pomáhat lidem a to by mněl!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pan doktor, přesto, že občas projevil náladovost, je absolutně vynikající profesionál a jsme mu s manželkou vděčni za jeho podporu, a práci, kterou nakonec v KNL hodili do koše a o miminko jsme přišli. Díky, pane doktore!

Pro mne je to báječný doktor, profesionál... Doporučuji jej i kamarádkám. Nemohu pochopit negativní hodnocení. Kdykoliv jsem přišla s problémem, snažil se mi pomoci a pomohl a vše mi pečlivě vysvětlil.

Já si na pana doktora stěžovat nemůžu. Měla sem více gynekologů a to byl děs a hrůza. Tady jsem spokojená velmi profesionální přístup a to že je náladový či sestra tak at já se jim nedivim ono to není žádnej med já bych byla taky nevrlá když vidim některé pacošky v čekárně. Mě vždy vše ochotně vysvětlil a během těhotenství se o mě staral uplně báječně! Za mě doporučuji a ženy možná by bylo fajn než pujdete na prohlídku se osprchovat a třeba se na Vás pan doktor pak taky usměje.