Adresy (2)

Ordinace
Hanychovská 781, Liberec

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí
Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

95 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
J
Umístění: Ordinace Jiný

K panu doktorovi nechodím,ale byla jsem u něj na 3d ultrazvuku a před 8 lety na screeningu v Gennetu a musím říct,že za mě je to sympaťák,ukázal mi co mohl a byl velmi povídavý a přátelský,sestřička totéž...já jsem byla velmi spokojená...šla jsem hned,žádná čekačka,za mě super přístup...

I
Ověřený profil
Umístění: Ordinace těhotenství

Odporný člověk. V 16-tém týdnu mi odmítl udělat fotku ultrazvuku, protože "Co budu dělat s tou fotkou, pokud bude dítě postižené?" Na druhém ultrazvuku mi řekl, že nevidí, že by dítě mělo nohy. Arogantní, nechutné jednání. Už mám jiného lékaře. K Soukeníkovi bych už nikdy nešla!

Ověřený profil

Eufemisticky - neuvěřitelně arogantní ..! Mám co dělat, abych nevolila jiné výrazy. Musí mít velké komplexy, když zhodnotím míru potřeby ponížit pacientku.
Chcete se cítit jako měňavky v království pana doktora? Pak doporučuji.


A
Ověřený profil

Velmi mne zarazil arogantní přístup, který jsem doufala, že patří už jen do dob reálného socialismu.
U tohoto doktora jsem při UZ vyšetření zažívala opravdu nepříjemné pocity, nebyl schopen normální slušné komunikace, jednal z povýšené pozice ve smyslu "vy jste tu pro mně, ne já pro vás, tady si lehněte a na nic se neptejte, já sám rozhodnu, o čem se budeme bavit".
Tento doktor nemá pojem o základech příjemného proklientského přístupu, což je o to smutnější, když pracuje na "vyhlášené" soukromé klinice, kde si pacientky na jinak standartní vyšetření hrazené pojišťovnou doplácí 1200,-.
Rozhodně nedoporučuji.


A
Ověřený profil

Skvely gynekolog, prijemny k pacientkam, dokaze pomoct. Jsem u nej cca 10let. Pomohl s dvema tehotenstvyma. Od te doby co jsem u nej, nemam zadne potize.


L
Ověřený profil

Dnes jsem byla po roce na kontrole, na cytologii. Paní doktorka mě vyslechla, poradily jsme se, udělala mi cytologii. Mám zavedenou Mirenu, kterou mi mají v listopadu vyndat a dát novou. Paní doktorka je skvělá, ale sestřička mi řekla, že za jejich mirenu a si účtují 7000kč. Při tom hned v lékárně mireny prodávají na předpis za cca 5000 kč, a když to budu mít na recept, tak mi to nezavedou. Přemýšlím o změně. Sestra mě zklamala.


L
Ověřený profil

Musím souhlasit, že se pan doktor někdy chová arogantně a už jsem se párkrát setkala i s tím, že mě nenechal domluvit, ale na druhou stranu si musíme uvědomit, že je to ješitný lékař jako každý jiný (jsou výjimky) a že je náladový, no jo, to je, ale kdo není, že? V těhotenství se o mě staral a strará dobře, což je pro mě podstatné. Chtěla jsem ho po pár nedorozumění změnit, ale pak jsem si řekla, že to s ním ještě zkusím a chodím k němu dál (již asi 6, možná 7 roků), a to k němu dojíždím 40 km. Pokud je nepříjemný, snažím se to házet za hlavu. Nemám moc na výběr, abych hledala lepšího. Zatím se žádný průšvih nestal, naučila jsem se zbytečně nemluvit, protože to fakt nemá rád a je to ok. A sestřička je náhodou v pohodě. Dámy, které nejste spokojené, nesmíte se dívat na Ordinaci v růžové zahradě a podobné seriály :-)


A
Ověřený profil

Pan doktor by se opravdu mněl věnovat jiné práci,chodím k němu 2 roky a také nejsem spokojená .Trápí mně záněty vaječníku,mykozy ,pořád doloka,nic vám neporadí.Je ironický,bojím se ho na cokoliv zeptat a rád ponižuje,je to muj názor a za tím si stojím,podle mně chce jen hrabat prachy o nic jiného mu asi ani nejde.Myslím ,že nemá potřebu pomáhat lidem a to by mněl!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


N
Ověřený profil

Pan doktor, přesto, že občas projevil náladovost, je absolutně vynikající profesionál a jsme mu s manželkou vděčni za jeho podporu, a práci, kterou nakonec v KNL hodili do koše a o miminko jsme přišli. Díky, pane doktore!


Z
Ověřený profil

Pro mne je to báječný doktor, profesionál... Doporučuji jej i kamarádkám. Nemohu pochopit negativní hodnocení. Kdykoliv jsem přišla s problémem, snažil se mi pomoci a pomohl a vše mi pečlivě vysvětlil.


Došlo k chybě, zkuste to znovu