MUDr.

Jaroslav Sedláček

Urolog

Pen-iconCreated with Sketch. Zeptejte se Calendar-iconCreated with Sketch. Požádejte o spuštení online kalendáře

Otázky a odpovědi

Zeptejte se

Zeptejte se

Adresy

• Urologická a chirurgická ambulance

Kubíčkova 8
    63500 Brno, jihomoravský

Počet zobrazení profilu za posledních 30 dní

Tento lékař zatím neumožňuje rezervovat návštěvy online pomocí Znamylekar.cz

Hodnocení pacientů:

• Neopakovatelné.

• Oslňující a bezchybné.

• Skvělé !

• Úctyhodné a skvělé.

• Perfektní. A dobrá zpráva pro všechny- pan doktor stále přijímá nové pacienty!

• Neskutečné.