MUDr.

Zubař

Kontaktní informace

• Stomatologická ordinace

Spojařů 1252, 38601 Strakonice, jihočeský

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby: Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

• P

Výborný lékař, ochotný a slušný, neskutečně citlivý, naprostý odborník, který vám pomůže, když muže klidně hned , to byla moje zkušenost !! Má opravdu šikovný ruce a je to opravdu profík !! Jedine muže vřele doporučit pana doktora :)

• Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Ask questions to thousands of doctors, you will receive answer for your question within 48h, completely for free.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

• P

• Je výborný odborník s užasným přístupem k pacientovi.

• Jestli máte opravdový problém tak Vám ve Strakonicích nikdo jiný nepomůže.
      Mám jen výborné zkušenosti s tímto lékařem. Zvláště oceňuji výborné vybavení ordinace. Mít možnost sledovat výkon na LCD obrazovce a kvůli rentgenu nemuset vstávat z křesla je opravdu příjemný zážitek.

• K tomuto lékaři již nikdy-když nebudu moci nepůjdu.Jeho nemístné poznámky,že za to můžu,když se mi zvedá žaludek,že se to dá ovlivnit.Jeho vystupování je vhodné pro práci v kravíně a né s lidma.Takové ponížení jsem v životě nezažila.Trochu lidskosti pane doktore by opravdu neuškodilo.....

• Nejlepší

• dnes jsem byl na extrakci zubu, měl jsem z toho obrovský strach. ale pan doktor byl perfektní, seznámil měl se vším co a jak bude probíhat, takže po injekci už jsem veděl co mě čeká a všechno bylo úplně v pohodě. je to člověk na správném místě!

• P

Velice dobry lekar doporucuji vsem.

• E

Nejochotnější zubeř kterého znám!!!

• Z

Velice dobrý stomatolog,má profesionální jednání velice mi pomohl.

• M

velice dobry stomatolog,vzdy mi velice pomohl

Jste tento lékař?

Tolik pacientů navštívilo tento profil během 30 dní