Praktický lékař gynekolog
Čapka Drahlovského 6, Přerov

Umístění: Praktický lékař gynekolog Čtvrtý cisařský řez

Je to ten nejlepší doktor na světě jemu vděčím za své děti ale především svou dceru bez něho bych ji neměla vřele ho všem doporučuji a jeho sestřička v Kroměřižské nemocnici no báječnější ženskou neznám

Skvělý člověk, perfektní lékař. Doporučuji.

S panem doktorem Přibíkem jsem velice spokojena, chodím k němu už 15 let a díky němu jsem v březnu 2010 porodila akutním císařským řezem zdravou a nádhernou holčičku. Kdyby mě totiž neposlal včas do porodnice, že se mu něco nezdálo, dcerka by se při přirozeném porodu uškrtila. Vřele pana doktora doporučuji, je to velký odborník a vždy je milý a vstřícný!

Vynikající odborník , skvělý člověk s lidským přístupem. Vřele doporučuji.

pan doktor Přibík je nejlepší lékař kterého jsem si mohla přát.Mám za sebou dvě operace a tak dokonale se o mě postaral že by to tak nikdo jiný neudělal.Je to člověk na správném místě nevyměnila bych ho za nikoho na světě.

S panem doktorem - primářem gyn.oddělení Kroměřížské nemocnice jsem se setkala právě tady, kde jsem byla nucená před 1,5rokem podstoupit dvě operace. Děkuji mu za jeho přijetí do péče, profesionální přístup opravdového odborníka a člověka se srdcem na dlani za své dnešní zdraví. Taktéž děkuji Mudr. L.Hoškovi,
Mudr. K.Zlámalové a všemu ostatnímu personálu tohoto oddělení za péči. Pacientka z Holešova.

Setkala jsem se s ním v nemocnici.Pečlivost !!!Strašně příjemny ,super přístup a usměv na tvaři!!!

DÁVÁM 1*

nevím,kde pacientka přišla na to,že cytologii si dělá lékař sám,ale opravdu to není možné,vše je zasíláno do akreditované laboratoře a dealery snad jako jediný přijímá po pracovní době.
je klidný,ochotný a jsem s ním velmi spokojena

Vynikající,ochotný a vstřícný lékař,má prima sestřičku,chodím k němu už 15let a chodí k němu i má dcera,která je taky spokojená.A to je co říct.:O)))Magda Jehlářová.