Jaroslav Pilný, ortoped Pardubice

Doc. MUDr. Jaroslav Pilný

Ortoped Více

Žďárská 610, Pardubice
Nemocnice Nové Město na Moravě

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Vyberte nebo vepište službu

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Ortopedické oddělení, Nemocnice Nové Město na Moravě, primář. Specializace chirurgie ruky, zápěstí a loketního kloubu, revmatochirurgie, artroskopie ...

• Např. osteoporóza

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Žďárská 610, Pardubice

Nemocnice Nové Město na Moravě

Umístění: Nemocnice Nové Město na Moravě Jiný

Dobry den,
Na pana doktora Pilneho mám jen slova chváli.operoval mi šlachu na palci leve ruky a ja můžu opet hýbat palcem.prostě profik co mi oživil palec..diiiky moc za to že je někdo takový

Umístění: Nemocnice Nové Město na Moravě Jiný

Pan docent, je vynikající lékař a velmi příjemný člověk. Operací mého chodidla, které se tak sotva mohlo nazývat ,mi vrátil velký kus sebevědomí. Takových lékařů by mělo být víc. Moc děkuji.

Umístění: Nemocnice Nové Město na Moravě Vyberte nebo vepište službu

já jsem s jeho prací nadmíru spokojená nejen jak se věnoval mé osobě, ale hlavně, že zachránil mému synovi obě ruce.

Umístění: Nemocnice Nové Město na Moravě Vyberte nebo vepište službu

Absolutně nespokojena! Na to, že pan doktor napsal knihu o zápěstí a lidé tvrdí že je specialista?! Přišla jsem za nim před rokem s tím že mě bolí zápěstí, pomalu třičtvrtě roku jsem za nim jezdila aby mě neposlal absolutně na rentgen, vyšetření karpálního tunelu nebo magnetickou rezonanci. Při poslední schůzce mi řekl, že jsou to šlachy a na bolest že si ve svých 24 letech mám zvyknout a přestat si vymýšlet! Nyní jezdím k odborníkům do Vysoké, kteří po všech těchto vysetřeních zjistili Kiebockovu chorobu (odumření poloměsíčité kosti v zápěstí)- možnost řešení? 10 hodinová operace! Nezlobte se na mě ale stačilo lidsky říct nevím si rady, bohužel máme důležitější případy a né tento přístup!

Umístění: jiné místo Jiný

Zlaté ruce i duše!!! Kdybych mela jet k němu pres cely svet,tak to udělám. Zachránil mi zápěstí před ochrnutí,když jiní říkali, že mě nemá co bolet. Je fakt skvělý.

F
Umístění: Nemocnice Nové Město na Moravě

Lepšího doktora nenajdete !!!
Po problémech se zápěstím, kdy jsem bolestí nemohla nic dělat a ostatní ortopedi mě posílali domů s tím, že zápěstí prostě bolí, nebo mi napsali rehabilitace mi docent jako jediný dokázal pomoci. Při první návštěvě odhalil můj problém s rukou...škoda, že ostatní ortopedi vůbec nerozumí své práci.

Umístění: Nemocnice Nové Město na Moravě bolavé koleno, velké omezení chůze - malá výdrž, bolest

Pan docent mi operoval vnitřní meniskus. S jeho přístupem i s operací jsem velice spokojená! Noha mě nebolí, jsem zase úplně v pořádku!

Muzu jen doporučit, Pan Doc. Je vynikající jak operáter tak i člověk. Mam týden po operaci a uz ted cítím ze to bude v pořádku... Moc vam dekuji a přeji hodně zdraví a úspěchu... Mirek

je to král, zachránil mi ruku kdy 4 jiní specialisti mi chtěli do zápěstí vrtat šrouby - on to zvládl bez jejich použití na "čisto", mimo profesionalitu je to i lidumil, mohu jedině doporučit

Za docentem Pilným jsem jezdila na operaci zápěstí a následné kontroly až z Prahy. Nikdy jsem toho nelitovala, protože se nejen na nejvyšší úrovni postaral o likvidaci následků mé tříštivé zlomeniny po pádu z kola, ale dokázal, že je svým přístupem k pacientům také báječný člověk. Velmi si ho za to vážím a všem šťastným i nešťastným náhodám děkuji za to, že jsem jej mohla poznat.
Mgr. Vladislava Tomanová

• Např. osteoporóza