Jaroslav Pilný, ortoped Pardubice

Doc. MUDr. Jaroslav Pilný

Ortoped

Žďárská 610, Pardubice
Nemocnice Nové Město na Moravě

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Vyberte nebo vepište službu

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Ortopedické oddělení, Nemocnice Nové Město na Moravě, primář. Specializace chirurgie ruky, zápěstí a loketního kloubu, revmatochirurgie, artroskopie ...

• Např. osteoporóza

Vyberte nebo vepište službu

Žďárská 610, Pardubice

Nemocnice Nové Město na Moravě

F
Umístění: Nemocnice Nové Město na Moravě

Lepšího doktora nenajdete !!!
Po problémech se zápěstím, kdy jsem bolestí nemohla nic dělat a ostatní ortopedi mě posílali domů s tím, že zápěstí prostě bolí, nebo mi napsali rehabilitace mi docent jako jediný dokázal pomoci. Při první návštěvě odhalil můj problém s rukou...škoda, že ostatní ortopedi vůbec nerozumí své práci.

Umístění: Nemocnice Nové Město na Moravě bolavé koleno, velké omezení chůze - malá výdrž, bolest

Pan docent mi operoval vnitřní meniskus. S jeho přístupem i s operací jsem velice spokojená! Noha mě nebolí, jsem zase úplně v pořádku!

Muzu jen doporučit, Pan Doc. Je vynikající jak operáter tak i člověk. Mam týden po operaci a uz ted cítím ze to bude v pořádku... Moc vam dekuji a přeji hodně zdraví a úspěchu... Mirek

je to král, zachránil mi ruku kdy 4 jiní specialisti mi chtěli do zápěstí vrtat šrouby - on to zvládl bez jejich použití na "čisto", mimo profesionalitu je to i lidumil, mohu jedině doporučit

Za docentem Pilným jsem jezdila na operaci zápěstí a následné kontroly až z Prahy. Nikdy jsem toho nelitovala, protože se nejen na nejvyšší úrovni postaral o likvidaci následků mé tříštivé zlomeniny po pádu z kola, ale dokázal, že je svým přístupem k pacientům také báječný člověk. Velmi si ho za to vážím a všem šťastným i nešťastným náhodám děkuji za to, že jsem jej mohla poznat.
Mgr. Vladislava Tomanová

Pan doktor mi operoval pravé zápěstí a od té doby necítím
žádnou bolest .Všem lidem jej doporučuji. je opravdu skvělý.
Vašinová Monika

Neskutečně příjemný člověk a já jsem po osmi měsících získal úlevu od bolesti ramenního kloubu. Kdyby byl takovýto každý lékař, na světě by bylo krásně. Važme si takovýchto lékařů s takovýmto maximálním profesionálním přístupem a ještě k tomu s lidskou tváří. Přeji mu mnoho dalších spokojených pacientů.

Ten lékař je suprový strašně ráda k němu chodím protože on jako jediný mi dokázal vyřešit můj problém se zápěstím a taky mi řekl co s ním mám tohoto lékaře mohu doporučit všem je opravdu skvělej. Mám s ním ty nejlepší zkušenosti.

• Např. osteoporóza