MEDICARE CPP,s.r.o.,Centrum prim.péče
Masarykovo náměstí 246, Mnichovo Hradiště

Umístění: MEDICARE CPP,s.r.o.,Centrum prim.péče Jiný

Profesionální přístup srovnatelný se zahraničními lékaři. Doporučuji!

Jarmila a Tomáš Tvrdovi
¨Chtěla bych napsat svůj názor sice už mě k panu doktorovi se synem nechodíme, odstěhovali jsme z Mnichova Hradiště , moc mě to mrzí, že k němu nemůžeme chodit dál. Je to nejlepší lékař kterého jsem poznala. Nyní chodíme k paní lékařce u nás co bydlíme a to se vůbec nedá srovnat. Pan doktor je velice příjemný a hlavně dokázal hodně a to musím dodat podpořit byl i dobrý psycholog. Vždy mě uklidnil. Jsem po onkologické operaci a vždy mi dodal optimizmus a naději i sestřička byla velice příjemná a vždy velmi ochotná. Moc mu děkuji za pro nás pro mě a pro syna udělal.

Profesionál v pravém smyslu slova. Pečlivost, s jakou pracuje PAN doktor i sestra, jejich synchronizace, přístup, vše za 1* Určitě hlavní důvod, proč mají stop-stav a další pacienty nepřijímají. Palec nahoru a vydržet. J.P.

Vzdělaný profesionál. Spokojenost.

Já mám názor úplně jiný...jsem s ním velice spokojená... nevím co s představit pod tím, že nepíše léky... mě jich vždy napíše hafo..až to někdy ani nepojídám a posílá mě vždy k dalších lékařům na vyšetření. Vždycky mi výjde se vším vstříc a vyhoví ať potřebuji cokoliv. Já dávám palec nahoru.

Nevím jak kdo, já jsem u pana doktora velmi spokojený. Dříve jsem chodil ke dvoum praktickým lékařům, kteří mě posílali všude, dokonce i tam, kde neměli dveře :-). Stačilo říct, že mě bolí hlava a už jsem byl vyslán na neurologii, když to nebyl pro neurologa, tak obratem na ortopedii, pak rehabilitaci, aby se pak na uším zjistilo, že je to zánět dutiny. Při tom se na mě ani nepodívali, jen mi přes stůl podali žádanku na vyšetření. Tohle se mi u pana doktora nikdy nestalo. Vždy si mě vyslechl, vyšetřil a když už mě někam poslal, vždy jsem byl hned napoprvé na správném místě. Stačí se taky specialistů na jméno pana doktora zeptat, doporučuji. Osobně jsem rád, že jsem jeho pacient. Už tu má i svoje rodiče, a ty jsou také moc spokojení. Pokud ale někomu chybí obcházení koleček po doktorech, je to jeho volba. Držím palce, pane doktore, a nenechte se některými názory otrávit. Člověk se prostě všem nezavděčí. Díky, J.L.

Ze začátku byl pan Dr. super, ale časem se zhoršil. Jak už tu bylo zmíněno.... nepíše léky a neposílá na odbroná vyšetření, člověk ho musí prosit.

Pan doktor je sice milý příjemný, ale jako lékař mě zklamal, jak už někdo napsal, že nepíše léky a neposílá na vyšetření tak s tím musím souhlasit. mám s tím špatné zkušenosti.

Nepíše léky a neposílá na odborné vyšetření.

Naprosto souhlasím se všemi... milý, ochotný a velice šikovný pan doktor.. nejlepší co znám! Velice pečlivě se věnuje pacientovi. Doporučuji a přesto že jsem se přestěhovala do LB stále dojíždím k panu doktorovi do Mnichova Hradiště a ani nechci měnit.