Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

17. listopadu 1790, Ostrava
Fakultní nemocnice Ostrava

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 3 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Umístění: Fakultní nemocnice Ostrava Jiný

Mudr.Pavlas je lékař,který má velmi dobrou pověst-a všem bychom přáli mít tak skvělého lékaře...získal si naši důvěru-svým chováním-a profesionálním přístupem...


W
Umístění: jiné místo Jiný

Pan doktor mi pomohl (i psychický) v mé onkologické diagnóze,je to profesionál a je velmi empatický, znám ho i z Fakultní Nemocnice Ostrava, přešel jsem k němu 2x(nyní má svou soukromou ordinací),jsem velmi spokojen


R
Umístění: jiné místo Jiný

Velmi vstřícný, ochotný, pečlivě vyšetřuje. Ordinaci má pro mě trochu od ruky a několikrát se stěhoval, ale ráda budu k němu nadále dojíždět. Doporučuji, je lidský a neodbude vás, jako spousta jiných lékařů.


L
Umístění: jiné místo Jiný

Doktor s velkým D, neskutečně pozorný, zkontroluje od hlavy k patě,přesně vysvětlí,ochotný, v dobré náladě,vzhledem k věku - skoro neuvěřitelné, chodíme k němu taky celá rodina, vnučka se konečně jednoho lékaře nebojí, sice se přestěhoval s ambulancí do jiné části města,ale ani vzdálenost nám nezabrání chodit k němu i nadále,je vidět,že dělá tuto práci rád a baví ho to, ne proto,aby někde jen odseděl ordinační dobu a sbíral body, prostě super doktor


V
Umístění: jiné místo Jiný

K panu doktorovi chodíme celá rodina a všichni jsme velice spokojení. Perfektní přístup, pečlivý, ochotný, nikdy vás s ničím neodmítne, naše děti ho zbožnují, nebojí se, i pan doktor se k nim chová úplně skvěle, prostě super lékař.


L
Umístění: Fakultní nemocnice Ostrava Jiný

Vynikající lékař i člověk. Za desítky let první doktor ke kterému mám naprostou důvěru. Jsem rád že jej mohu nazývat svým lékařem. Všem doporučuji, obrovský rozhled a znalosti.


D
Umístění: jiné místo Jiný

Po první návštěvě jsem naprosto nadšená. Roky jsem chodila ke kožní bez výsledků, na mé otázky nikdo nehleděl jen aby mě dostali ven z ordinace. Pan doktor je úplný opak. Opravdu se zajímá a chce pomoci, v ordinaci jsem byla dlouho a zodpověděl všechny mé otázky a napsal mi několik přípravků na všechny problémy. Naprosto doporučuji.


Ověřeny pacient
Umístění: Fakultní nemocnice Ostrava

Pan doktor ma zlate srdce je vynikajici lekař chodim k němu se synem dcerou,dědečkem,tchyni i se svymi problemy vyjde nam vždy vstřict a to se ceni moc vam děkuji za celou svou rodinu a přeji vše dobre


P
Ověřeny pacient

Velmi příjemný lékař,který má zájem léčit.Moje kožní lékařka mě léčí 1,5roku a výsledek je horší s tím,že mám jít do nemocnice.Tento lékař mi hned udělal stěry a odebral vzorky kůže bez toho abych musel ležet v nemocnici.Jsem zvědavý jestli pomůže a konečně mi řekne o co jde.A ne jen měnit mastičky bez efektu.


Ověřeny pacient

Velmi profesionální a pečlivý lékař. Byla jsem naprosto nadšená. Více lékařů s tímto přístupem k pacientovi.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti