Jaroslav Pavlas, dermatolog Ostrava

MUDr. Jaroslav Pavlas

Dermatolog

17. listopadu 1790, Ostrava
Fakultní nemocnice Ostrava

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Umístění: jiné místo Jiný

Doktor s velkým D, neskutečně pozorný, zkontroluje od hlavy k patě,přesně vysvětlí,ochotný, v dobré náladě,vzhledem k věku - skoro neuvěřitelné, chodíme k němu taky celá rodina, vnučka se konečně jednoho lékaře nebojí, sice se přestěhoval s ambulancí do jiné části města,ale ani vzdálenost nám nezabrání chodit k němu i nadále,je vidět,že dělá tuto práci rád a baví ho to, ne proto,aby někde jen odseděl ordinační dobu a sbíral body, prostě super doktor

Umístění: jiné místo Jiný

K panu doktorovi chodíme celá rodina a všichni jsme velice spokojení. Perfektní přístup, pečlivý, ochotný, nikdy vás s ničím neodmítne, naše děti ho zbožnují, nebojí se, i pan doktor se k nim chová úplně skvěle, prostě super lékař.

Umístění: Fakultní nemocnice Ostrava Jiný

Vynikající lékař i člověk. Za desítky let první doktor ke kterému mám naprostou důvěru. Jsem rád že jej mohu nazývat svým lékařem. Všem doporučuji, obrovský rozhled a znalosti.

Umístění: jiné místo Jiný

Po první návštěvě jsem naprosto nadšená. Roky jsem chodila ke kožní bez výsledků, na mé otázky nikdo nehleděl jen aby mě dostali ven z ordinace. Pan doktor je úplný opak. Opravdu se zajímá a chce pomoci, v ordinaci jsem byla dlouho a zodpověděl všechny mé otázky a napsal mi několik přípravků na všechny problémy. Naprosto doporučuji.

Umístění: Fakultní nemocnice Ostrava

Pan doktor ma zlate srdce je vynikajici lekař chodim k němu se synem dcerou,dědečkem,tchyni i se svymi problemy vyjde nam vždy vstřict a to se ceni moc vam děkuji za celou svou rodinu a přeji vše dobre

Velmi příjemný lékař,který má zájem léčit.Moje kožní lékařka mě léčí 1,5roku a výsledek je horší s tím,že mám jít do nemocnice.Tento lékař mi hned udělal stěry a odebral vzorky kůže bez toho abych musel ležet v nemocnici.Jsem zvědavý jestli pomůže a konečně mi řekne o co jde.A ne jen měnit mastičky bez efektu.

Velmi profesionální a pečlivý lékař. Byla jsem naprosto nadšená. Více lékařů s tímto přístupem k pacientovi.

Rozhodně je to nejlepší PAN doktor, se kterým jsem se kdy setkala. Jako jediný má opravdu zájem nemoc vyléčit a při léčbě nenechá nic náhodě.

Mladý příjemný pan doktor, ke kterému jsem se dostala náhodou, když nebyla naše doktorka přítomna. Se synem už jsme vystřídali několik lékařů, ale tento pan doktor je první, který projevil zájem a snaží se léčit synův ekzém. Ostatní lékaři napíšou hromadu mastiček a řeknou přijďte za půl roku, nebo jen si nechte napsat masti a nemusíte chodit vůbec. Tady ne, pan doktor syna prohlédl, dokonce sám od sebe zkontroloval znaménka, napsal jednu mast a chodíme na kontrolu každý měsíc a sleduje jestli mast pomáhá, aby mohl přizpůsobit léčbu.
Tímto mu děkuji za jeho přístup, se kterým se setkávám jen zřídka.