Umístění: Poliklinika Sokolov Jiný

Pan doktor si se všemi rád povídá, ale léčba nikde. Čekací doba 3 hodiny. Sestra velmi nepříjemná. Vůbec jí nezajímá že vám není dobře. Pan doktor jen píše na počítači. Co vám je nikoho nezajímá a pro jistotu vás ani nikam nepošle. Dostanete spousty nesmyslných léků, které váš problém ani neřeší. Jsem velmi ráda, že jsem se s ním rozloučila... Takto si léčbu ani přístup nepředstavuji.

Umístění: Poliklinika Sokolov

Pan doktor je velký zvanil, v čekárně vysedite dulek, jelikož pan doktor zvani permanentne o věcech nesouvisejících se zdravotním stavem. A jeho, sono na štítnou žlázu vám dám letos a na sono žlučníku až za rok, protože 2 sona v jednom roce, no jak to pojišťovně vysvětlit.. A je fuk, že máte obtíže jako hrom. Za mě opravdu takhle ne. Komu napsat doporučení k vyšetření, když ne mladému člověku? Těm starším už nevypiseme asi raději lhůtě nic, že? S panem doktorem jsem se rozloučila.

Umístění: Poliklinika Sokolov

Plně se ztotožňuji s negativními názory zde napsanými, jelikož mám s panem doktorem stejné zkušenosti. Poslední dva roky každý druhý měsíc nemoc (zánět průdušek), jediné co pan doktor udělal bylo, že napsal kupu shodných prášku pořád dokola. Když jsem požadoval doporučení na alergologii a imunologii s cílem zjistit opakovanou recidivu (kde mi mimochodem zjistili všemožné alergie a sníženou imunitu) řekl, že tam jít nepotřebuji, že jen přecházím virozy, že není nutné zatěžovat odborné lékaře, ani neprojevil zájem mne odeslat na plicní (kde jsem se z vlastní iniciativy nechal vyšetřit a bylo zjištěné zánětlivé ložisko na plicích po přechozeném zápalu plic). Poslední návštěva u pana doktora, kam jsem přišel do plné čekárny v 10.45 opět nemocen, byla taková, že sestřička ve 12.15 vyšla a sdělila mi že pan doktor už nebude ordinovat a že mám jít na pohotovost, kterou mimochodem si musím zaplatit. Ordinační hodiny měl do 12.30!!!!!Takže můj názor je takový, jak už zde bylo napsáno, na prevenci a pokec dobrý, příjemný lékař s lhostejností na plnou čekárnu, na druhé straně lékař, který Vám při potížích nepomůže, či se domnívá, že zvládne vše sám a nejlépe. A to, že Vás vyhodí v ordinačních hodinách z čekárny je vrchol VŠEHO!!!

Umístění: Poliklinika Sokolov

Výborný doktor, jsem ráda, že jsem se k němu dostala. Při problémech pomůže, ochotně napíše vyšetření a žádanky. Má velice lidský přístup, vždy je milý a ochotný. Více takových!

jsem velmi spokojen s přístupem je to výborný človíček ,takových chápající doktoři to velmi chybí .Děkuji za vše .

Je v první řadě jen člověk.....je sluníčko,nabíjí energií,dá člověku podporu a naději....vysvětlí,že budou zase i světlé zítřky.....máme ho rádi

Pan doktor Nečas je skvělý člověk a výborný doktor.

Zdeněk Rachunek

Soucítím s s rodinou pana Kejvala a z vlastní zkušenosti musím říct, že přístup pana doktora Nečase k nemocným je opravdu zarážející. Když už jsem po několikáté přišel k panu doktorovi z neustále se vracející stejnou nemocí, tak jeho jediný doporučení bylo abych si zaplatil cestu k moři. On na to možná má a ušetřil si papíry na napsání doporučení ke specialistovi, ale to je tak všechno. Pokud necháme takové lékaře léčit, tak už opravdu nevím kam to v naší zemi spěje.

Výborný pan doktor, a skvělý člověk, kterého znám už hodně let a vím, že je vždycky ochotný, milý, příjemný. Kdybych to šlo, tak za ním budu z Karlových Varů ráda dojíždět. Několikrát mi pomohl, nejen jako lékař, ale také jako chápavý člověk. Jaroušku, držím Ti palce.

Myslím si,že lidé kteří k němu chodí jen na preventivní prohlídky tak jsou s ním spokojeni,jenže lidé kteří mají opravdu velké zdravotní problémy, tak těm Mudr. Nečas nepomůže. Napíše vám jen nějaké léky na bolest a konec. Víc on nešeří. Nebere lidi jako lidi,ale jako kus za který on bere prachy :-( lékař by se měl umět vcítit do pacienta!!!